Seria MA

Seria MA

Seria MA to wysokiej jakości sterowniki w wersji dla osób mających mniejsze wymagania i szukających przede wszystkim ekonomicznych produktów. Sterowników, które zaoferują wiele za niską cenę. Takie właśnie są przedstawione produkty. Firma FATEK przygotowała je dla osób, które potrzebują przede wszystkim sterowników w niskich cenach. Dla osób, które nie planują w przyszłości rozbudowywania narzędzi sterujących i nie planują używać ich do bardzo rozbudowanych układów. W ten sposób powstała seria MA.

Jako, że jest to seria ekonomiczna to maksymalna częstotliwość sygnału jaka jest obsługiwana na wejściach i wyjściach wynosi jedynie 10kHz. Dodatkowo sterowniki można rozszerzyć do 3 portów komunikacyjnych oraz do 32 modułów. Łatwo zatem zauważyć, że są to mniej rozbudowane sterowniki niż te z serii MC i MN. Do większości zadań jednak w zupełności wystarczą. W ten sposób będzie można korzystać z nich naprawdę efektywnie i czerpać zadowolenie z postawienia na tego typu produkty. Możliwość zaoszczędzenia jest bardzo dobrym powodem, który skłania do wybrania tych urządzeń.

Poszczególne sterowniki z serii MA różnią się pomiędzy sobą liczbą wejść i wyjść. Najmniejsze oferują 10 wejść i wyjść, a najbardziej rozbudowane nawet 60. Łatwo spośród dostępnych produktów wybrać dla siebie te, które będą umożliwiały podłączenie konkretnej ilości urządzeń. Aż 7 rodzajów sterowników z serii MA sprawia, że dokonanie wyboru może być naprawdę proste dla wszystkich osób i może dać bardzo dobre rezultaty.

Jeżeli zatem jesteś osobą, która szuka dobrych sterowników programowalnych PLC to warto postawić na nasz sklep i naszą ofertę. Posiadamy bowiem wysokiej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Korzystanie z takich jest w ten sposób naprawdę bardzo proste i przyjemne dla wszystkich osób. Wybierając dobre produkty można tym samym bardzo dużo zyskać. Dajemy gwarancję najwyższej jakości naszych produktów i zapewniamy, że będą one działały bezawaryjnie przez naprawdę długi czas.

Rozwiń opis
Zwiń opis