Powrót do Kły, końcówki, redukcje

Filtruj

Morse

Morse

A [mm]

A [mm]

B [mm]

B [mm]

C [mm]

C [mm]

D [mm]

D [mm]

L [mm]

L [mm]

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Kieł tokarski obrotowy

Ocena: 4.81 / 5 (36 głosy)
Kieł tokarski obrotowy

Narzędzia i części do budowy maszyn oraz automatyki, to główna oferta naszego sklepu. W sprzedaży posiadamy więc wiele cennych produktów, jak frezy trzpieniowe, tulejki zaciskowe czy nawet kieł tokarski obrotowy. Jego główne cechy to duża wytrzymałość, ponieważ musi stawić czoło naprawdę dużym naciskom. Często są to siły graniczne, ale wysokiej jakości stal, z jakiej wykonane są tego rodzaju narzędzia, doskonale radzi sobie choćby z najtrudniejszymi wyzwaniami.

Kietł tokarski obrotowy oferowany w naszym sklepie, to narzędzia najwyżej jakości. Jego precyzyjne wykonanie sprawia, że jest to produkt, który bardzo często kupowany jest w naszym sklepie. Cieszy się doskonałymi opiniami, a dodatkowo proponujemy go Państwu w bardzo konkurencyjnych cenach. Kieł tokarski obrotowy posiada wysoką twardość powierzchni roboczych. Wykorzystywany jest we wszystkich typach tokarek. Jego cechą dominującą jest materiał, z jakiego został wyprodukowany. Mamy tu do czynienia z wysokojakościowej stali stopowej. Posiadamy w sprzedaży kilka rodzajów produktów, jakie znajdują się w kategorii: kieł tokarski obrotowy.

Są to na przykład: kieł tokarski obrotowy KMK5.A41.P i kieł tokarski obrotowy KMK2.A18.P.

To jednak nie wszystkie narzędzia, jakie mogą Państwa zainteresować. W sprzedaży mamy także oprawki z chwytem walcowym, wykonane z podobnie wysokiej jakości stali, a także trzpienie zbierakowe oraz tuleje redukcyjne. Wszystkie produkty posiadają wieloletnią gwarancję, nie ulegają awariom, zniszczeniu bądź pęknięciu pod wpływem dużej siły nacisku. Są niejednokrotnie polecane przez specjalistów oraz operatorów maszyn CNC, którzy pracują z nimi na co dzień.

Jesteśmy przekonani, że i Państwo będziecie zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Bogata oferta oraz dyspozycyjność specjalistów, którzy służą doradztwem i pomocą jest tu bezcenna. W razie jakichkolwiek wątpliwości, chęci złożenia zapytania, zapraszamy 

Rozwiń opis
Zwiń opis
Kieł tokarski obrotowy
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.