Kły, końcówki, redukcje

Ocena: 4.80 / 5 (1094 głosy)
Kły, końcówki, redukcje

Kły tokarskie
Oferta EBMiA to szeroki wybór kłów tokarskich przystosowanych do szerokiego spektrum zastosowania w tokarkach, wytaczarkach oraz szlifierkach do wałków oraz otworów. Wszystkie kły tokarskie zostały wykonane zgodnie z normami, oraz przystosowane do użytkowania, dzięki czemu gwarantują wysoką jakość obróbki.
 
W ofercie EBMiA znajdują się kły tokarskie obrotowe oraz obrotowe wydłużone. Ich zastosowanie umożliwia precyzyjne zamocowanie detalu, nawet o dużej długości oraz jego precyzyjną obróbkę na tokarce, wytaczarce lub szlifierce. Od dłuższego już czasu, kły dostarczane przez EBMiA cieszą się wysoką jakością wykonania oraz niezwykłą precyzją podczas pracy.
 
Wszystkie kły zostały wyprodukowane z gatunkowej stali narzędziowej, poddane obróbce cieplnej, a następnie oszlifowane.  Dzięki wysokiej jakości wykonania zapięcie detalu jest jeszcze łatwiejsze, konik razem z kłem stabilniej utrzymuje detal i pozwala na bardziej precyzyjną obróbkę.

Końcówki redukcyjne
W szerokiej ofercie narzędzi i urządzeń sklepu EBMiA nie mogłoby zabraknąć podstawowych przyrządów do mocowania narzędzi w różnorodnych uchwytach. Dlatego sklep nasz oferuje szeroką gamę tulejek oraz końcówek redukcyjnych, pozwalających na zamocowanie narzędzi różnego typu w jednym uchwycie i oprawce.
 
W naszej ofercie znajdują się końcówki ściągające różnego typu, są to między innymi końcówki MA, DIN oraz BT. Oprócz tego nasza oferta obejmuje redukcje do narzędzi z różnorodnym chwytem, tak zwane redukcje uniwersalne, pozwalające na zamocowanie narzędzia o bardzo zróżnicowanym typie uchwytu. Dodatkowo w ofercie znajdują się redukcje typów cylindrycznych.
 
Bardzo szeroka oferta różnych tulei oraz końcówek redukcyjnych pozwala na zachowanie wysokiej jakości powierzchni oraz niskich tolerancji. Redukcje te nie przeszkadzają w obróbce, wręcz przeciwnie, doskonale przenoszą drgania oraz praktycznie całkowicie eliminują niedokładności związane z wykonaniem oprawki lub narzędzia. Ich funkcjonalność jest wysoka, ponieważ znacznie ułatwiają i przyspieszają proces obróbki.

Rozwiń opis
Zwiń opis