Powrót do Tuleje zaciskowe

Filtruj

PTEz

PTEz

d [mm]

d [mm]

D [mm]

D [mm]

L [mm]

L [mm]

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Tulejki PTEz50 typ 7611

Ocena: 4.82 / 5 (161 głosy)
Tulejki PTEz50 typ 7611

Tuleja zaciskowa służy do podtrzymywania przedmiotów czy materiałów obrabianych. Jest uchwytem odpowiedzialnym za powodzenie całej pracy. Mowa tu o obrabianiu przedmiotów, czyli obróbce skrawaniem, a także wielu innych zadaniach, jak gwintowanie czy frezowanie. We wszystkich tych urządzaniach konieczne są tulejki zaciskowe. Ich siła zacisku jest tak mocna, że można bez problemu wykonywać wszystkie prace. Wokół zaciskanego przedmiotu tworzy się coś w rodzaju kołnierza, który nie pozwoli na poluźnienie mocnego uchwytu.
           
Tulejki PTEz50 typ 761 to jedne z wielu rodzajów tulejek, jakie posiadamy w sprzedaży. Oferujemy je zarówno pojedynczo, jak i w komplecie, z zależności od Państwa potrzeb. Warto zdecydować się na tuleję zaciskową PTEz50D8 lub na tuleję zaciskową PTEz50D15. Wszystkie nasze tuleje zaciskowe odznaczają się wysoką wytrzymałością. Nie są podatne na żadne odkształcenia czy uszkodzenia mechaniczne. Można być więc pewnym ich wysokiej jakości. Za ich pośrednictwem uzyskujemy znaczy komfort pracy.
           
Tulejki zaciskowe typu PTEz mają bardzo długą tradycję. Są obecne na rynku wiele lat i są bardziej znane nawet niż tuleje ER. Warto wspomnieć, że są od nich bardziej sztywne i różnią się ilością nacięć.
           
Budowa tulei jest bardzo prosta. Posiada ona otwór przelotowy oraz stożkową stronę zewnętrzną. Tulejka zaciska się wokół pasującego stożka. Tworzy w ten sposób bardzo mocny uścisk. Tuleje zaciskowe PTEz50 typ 7611 wykonane są ze sprężystej stali, co sprawia że można je mocno i pewnie zaciskać. Inne rodzaje tulejek zbudowane są ze stali i gumy, a ich stożek jest znacznie bardziej ponacinany i tworzy okrąg. Płytki trzymają się razem za pomocą elastycznego materiału.
           
Zapraszamy więc do zapoznania się z szeroką ofertą naszych tulejek zaciskowych. Sprzedajemy też innego rodzaju tuleje, jak na przykład tuleje redukcyjne, oprawki zaciskowe, trzpienie zbierakowe, frezarskie i do frezów.

Serdecznie zapraszamy do zakupów. 

Rozwiń opis
Zwiń opis
Tulejki PTEz50 typ 7611
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.