Tuleje zaciskowe

Chwyt BT (MAS 403-BT)

Bardzo bogata oferta różnego rodzaju tulejek zaciskowych w sklepie EBMiA, jest wynikiem wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy dotyczącej tego, iż tulejki te są podstawowym wyposażeniem każdego warsztatu obróbki skrawaniem. Rosnące zapotrzebowanie na zróżnicowane tulejki sprawiło, że nasz sklep oferuje obecnie zarówno poszczególne tuleje jak również całe komplety.
 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo tuleje ER, w różnych typach, począwszy od M przez RF, aż po MRF. Tuleje te dostępne są również w pełnych zestawach, razem z gustowną kasetką pozwalającą utrzymać porządek w warsztacie. Posiadamy także tuleje zaciskowe EO oraz PTE. Dzięki rozbudowanej ofercie możecie Państwo kupić u nas tuleje każdego typu o zróżnicowanych normach, zarówno ISO jak i DIN, dzięki czemu dopasujecie je Państwo do każdego uchwytu i każdej oprawy narzędziowej.
 
Wszystkie tuleje zostały wykonane zgodnie z normami obowiązującymi w Europie. Cechuje je trwałość oraz mocne trzymanie narzędzi, dzięki czemu obróbka jest bardziej precyzyjna. Tuleje doskonale przenoszą drgania, eliminując występowanie drgań bezpośrednio na narzędziu.

Rozwiń opis
Zwiń opis