Filtruj

Moment trzymający [Nm]

Moment trzymający [Nm]

Flansza [mm]

Flansza [mm]

Hamulec

Hamulec

Średnica wałka [mm]

Średnica wałka [mm]

Zintegrowana śruba

Zintegrowana śruba

Długość [mm]

Długość [mm]

IP65

IP65

Protokół komunikacji

Protokół komunikacji

Czas realizacji

Czas realizacji

Nowe i Polecane

Zestawy silnik krokowy + sterownik

Zestawy silnik krokowy + sterownik

Zestawy silników krokowych wraz ze sterownikami stanowią kompleksowe rozwiązanie dla osób poszukujących efektywnych i łatwych w obsłudze systemów napędowych. Zestawy w tej kategorii składają się z precyzyjnych silników krokowych oraz dedykowanych sterowników, zapewniających płynne działanie, wysoką precyzję ruchu, możliwość dostosowania prędkości, kierunku i wielu innych parametrów pracy.

Zestawy krokowe są kompletnymi rozwiązaniami, które łączą silnik krokowy i odpowiedni sterownik w jednym pakiecie. Dzięki temu użytkownicy mogą szybko uruchomić i zintegrować napęd krokowy bez konieczności poszukiwania i doboru komponentów, co zwiększa efektywność i oszczędza czas.

Warto również podkreślić, że zestawy te są dostępne w różnych konfiguracjach i parametrach (silniki w szerokim zakresie momentu obrotowego),  co pozwala dostosować je do indywidualnych potrzeb i specyfikacji projektów. Dzięki starannie dobranym kompletom, użytkownicy zyskują pewność, że elementy są ze sobą w pełni kompatybilne, co ułatwia proces integracji układu. Warto zaznaczyć, że zakup zestawu jest bardziej korzystny także pod względem ceny niż zakup poszczególnych komponentów osobno.

Zastosowanie  silników krokowych ze sterownikami jest szerokie i obejmuje różnorodne dziedziny, takie jak automatyka przemysłowa, robotyka, druk 3D, systemy pozycjonowania, małe i duże plotery, maszyny CNC, oraz wiele innych.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.