Przełączniki, joysticki, przyciski sterownicze, nożne

Przełączniki, joysticki, przyciski, pedały nożne

Przełączniki, joysticki, przyciski sterownicze, nożne

Aparatura pulpitowa to podstawa każdego okładu automatyki. Dobrze przemyślany i czytelny pulpit sterowniczy jest podstawą intuicyjnej i bezpiecznej obsługi każdej maszyny. Z pomocą aparatury dostępnej w naszym sklepie zbudują Państwo dowolne urządzenie sterownicze. Oferujemy szeroką gamę przełączników, przycisków i joysticków wysokiej jakości, które doskonale sprawdzają się w przemysłowych rozwiązaniach.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

Przyciski i przełączniki pulpitowe: do budowy paneli sterowniczych, pulpitów kontrolnych, manualnego sterowania maszyn i kontroli procesów takie jak: przyciski pulpitowe, przełączniki piórkowe, przyciski bezpieczeństwa, stacyjki, joysticki oraz akcesoria do zabudowy aparatury pulpitowej. Oferujemy również przyciski wodoszczelne oraz o podwyższonej odporności mechanicznej, tzw. „wandaloodporne” które doskonale sprawdzą się w obiektach i urządzeniach użyteczności publicznej.

Kontrolki stanowią niezbędny element pulpitów i szaf sterowniczych. Informują one o stanie urządzeń, sygnalizują zasilanie lub czynności pracy danej maszyny. Posiadamy w swoim asortymencie szeroką paletę barw, wymiarów i napięć kontrolek.

Wieże świetlne, inaczej wieże sygnalizacyjne służą do informowania obsługi maszyn o statusie danej maszyny. Służą one poprawie bezpieczeństwa i stanowią nieocenioną pomoc na dużych halach produkcyjnych, gdzie obsługa może dostrzec nieprawidłowości pracy maszyn ze znacznej odległości.

Przełączniki nożne: służące do sterowania maszyn oraz spełniające funkcje bezpieczeństwa. Posiadamy szeroki asortyment wyłączników nożnych o różnym kształcie i rozmiarze, wykonanych z tworzyw sztucznych lub metalu.

Przełączniki krzywkowe: stosowane jako włączniki główne maszyn oraz obwodów zasilania. Ponadto posiadamy w ofercie specjalistyczne łączniki krzywkowe do realizacji rozruchu silników indukcyjnych, czy sterowania grzałkami oporowymi.

Joysticki: znajdą zastosowanie przy realizacji ręcznego sterowania maszyn i urządzeń np. maszyn budowlanych, suwnic, dźwigów, ręcznego posuwu obrabiarek.

Kasety sterownicze – gotowe kasety pozwalają na wygodny montaż przycisków sterowniczych, mają od razu nawiercone otwory montażowe pod przyciski oraz mocujące do podstawy. Posiadamy szeroką gamę obudów na przyciski wykonanych z tworzyw sztucznych lub anodowanego aluminium.

Rozwiń opis
Zwiń opis