Filtruj

Rozmiar

Rozmiar

Wierzchnia część buta

Wierzchnia część buta

Kolor wierzchniej części

Kolor wierzchniej części

Kolor nici

Kolor nici

Kategoria ochrony

Kategoria ochrony

Rodzaj zapięcia

Rodzaj zapięcia

Wyściółka

Wyściółka

Właściwości podeszwy

Właściwości podeszwy

Dodatkowe cechy

Dodatkowe cechy

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Nowe i Polecane

Półbuty

Półbuty

Półbuty ochronne to jeden z obowiązkowych elementów, w które powinni być wyposażeni pracownicy pracujących w magazynach, warsztatach czy na budowach aby pracować zgodnie z przepisami Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Zawsze powinniśmy mieć względzie przede wszystkim bezpieczeństwo a urazy stóp i palców w przypadku braku korzystania z obuwia ochronnego to poważnego ryzyko, na które mogą być narażeni pracownicy pracujący fizyczne, mający kontakt z przedmiotami, które mogą spadać czy na przykład mają ryzyko kopnięcia czy też innego uszkodzenia stopy czy palców. W naszej ofercie zawarliśmy wiele modeli obuwia ochronnego dla Państwa wygody stworzyliśmy osobną kategorię półbutów ochronnych, dzięki czemu szukając takich butów wystarczy, że przejrzycie Państwo buty z tej kategorii. Wybraliśmy dla Państwa modele butów dostępnych na rynku, które z jednej strony gwarantują odpowiednie bezpieczeństwo - co ważne przy obuwiu tego typu ale też gwarantuje także odpowiedni komfort.
 
W naszej ofercie znajdzie Państwo na przykład półbuty robocze skórzane. Są tu buty także antyprzebiciowe oraz antyelektrostatyczne. W butach tych zawarte są także podpiętki pozwalające na absorpcję energii. Większość modelu posiada także podeszwy antypoślizgowe. Buty są też odpowiednio niemagnetyczne - nie zawierają elementów metalowych. Mamy w ofercie także inne buty zamszowe. Dają one dużą elastyczność - aby zapewnić bezpieczeństwo posiadają one także wkładki antyprzebiciowe ze stali nierdzewnej. Buty w większości modeli posiadają odporność na zginanie powyżej 60000 zgięć. Buty są oczywiście dostępne we wszystkich rozmiarach od większych do mniejszych rozmiarów - większość modeli to modele unisex. Buty dostępne są w różnych kolorach - odporne są także na oleje węglowodory i rozpuszczalniki. Zapraszam do kontaktu z obsługą klienta, która pomoże dobrać odpowiednie półbuty ochronne.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: tBMFS-0674
Fusion s1 sra stal/niebieski Max-popular.
  • -17%

Buty Max-popular Fusion S1 SRA

Cena
116,57 zł / szt.
94,77 zł bez VAT

Dostępne rozmiary: 42, 44

Materiał: Zamsz, Typ obuwia: półbut,
Kategoria ochrony: S1,
Wierzchnia część buta: skóra zamszowa o grubości 1,6 - 1,8 mm

Zobacz warianty
Indeks: TBXRA-N
Buty MXP Razor S1
  • -9%
  • Nowy

Buty MXP Razor S1

Cena
131,04 zł / szt.
106,54 zł bez VAT

Dostępne rozmiary: 42, 43

Typ obuwia: półbut,
Kategoria ochrony: S1,
Wierzchnia część buta: skóra zamszowa

Zobacz warianty
Indeks: BHP-09276
Buty robocze ARAGON OB EN20347, rozmiar 44
  • -15%

Buty robocze ARAGON OB EN20347, rozmiar 44

Cena
107,95 zł / szt.
87,76 zł bez VAT

Półbuty ochronne ARAGON / Cholewka licowa skóra bydlęca hydrofobowa o grubości 2,0 - 2,2 mm zapewnia większą wytrzymałość i dłuższą żywotność / Podszewka Cambrelle, oddychająca, z wysoką absorpcją i desorpcją potu wyściółka wymienialna, anatomicznie wyprofilowana, antybakteryjna, wchłaniająca wilgoć / Podnosek stalowy antyuderzeniowy do 200 J i 15 kN ciśnienia...

Termin realizacji:
24h
Indeks: BHP-00618
Buty robocze ARENA, kategoria S1, EN20345
  • -20%

Buty robocze ARENA, kategoria S1, EN20345

Cena
166,90 zł / szt.
135,69 zł bez VAT

Dostępne rozmiary: 42

Buty wykonane ze skóry o grubości 2, 0-2, mm. Wykończenia z Kodury. Cyrkulacja powietrza. Wkładka antybakteryjna, anatomiczna, wchłaniająca nieprzyjemny zapach. Stalowy podnosek wytrzymujący do 200 J. Podeszwa olejoodporna i antyelektrostatyczna.

Zobacz warianty