Filtruj

Wierzchnia część buta

Wierzchnia część buta

Kolor wierzchniej części

Kolor wierzchniej części

Kolor nici

Kolor nici

Rozmiar

Rozmiar

Kategoria ochrony

Kategoria ochrony

Rodzaj zapięcia

Rodzaj zapięcia

Wyściółka

Wyściółka

Właściwości podeszwy

Właściwości podeszwy

Dodatkowe cechy

Dodatkowe cechy

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Nowe i Polecane

Sandały

Sandały

W ofercie obuwia ochronnego posiadamy także buty, które przystosowane są w szczególności do korzystania do ochrony stóp i palców w momencie gdy mamy do czynienia z wysokimi temperaturami zewnętrznymi. Sandały ochronne są również bezpieczne jeśli chodzi o zabezpieczenie palców - mają twarde czubki, które pozwalają na ochronę w przypadku gdyby coś spadło na palce czy też w przypadku kopnięcia. Oferujemy dla pracowników, pracujących codziennie w magazynach, warsztatach czy innych przedsiębiorstwach gdzie przepisy Bezpieczeństwa i Higieny Pracy te wymagają, buty ochronne w postaci sandałów ochronnych.
 
Jeśli korzystamy z butów codziennie oczywiście bardzo ważne jest to aby były one odpowiednio komfortowe - w przeciwnym razie bardzo ciężko jest chodzić w nich codziennie bo jest to po prostu męczące i niekomfortowe. Z tego względu przygotowaliśmy ofertę butów, którzy z jednej strony będą gwarantowały odpowiednie bezpieczeństwo, które w momencie gdy mówimy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy jest najważniejsze ale gwarantują też odpowiednią wygodę i regulację temperatury tak aby wygodnie można było z nich korzystać.

Oferujemy w naszym sklepie buty skórzane ale także buty ze skóry zamszowej. Wszystkie buty mają odpowiednio zabezpieczone czubki. W naszych sandałach mamy podwójną podeszwę antyelektrostatyczną. Ważne jest również to, żeby podeszwa była antypoślizgowa, najlepiej żeby była także odporna na oleje i rozpuszczalniki. Obowiązkową częścią buta ochronnego jest także wkładka antyprzebiciowa. Sandały w większości przypadków mają także zapięcie na rzep, które pozwala na ich wygodne zdejmowanie i zakładanie. Buty wykonane z naturalnych licowych skór powinny posiadać także miękką wyściółkę w środku sandała, ważna cechą jest także absorber energii w pięcie, które zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

 Zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta, który pomoże Państwu dobrać odpowiednie sandały robocze, tak aby uzyskać odpowiedzi na ewentualne wątpliwości dotyczące naszej oferty.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: TBMRS-0695-05139
Sandał red o1 src Max-popular.
  • -7%

Sandały Max-popular O1, czarno-czerwone, SRC

Cena
121,11 zł / szt.
98,47 zł bez VAT

Dostępne rozmiary: 44

Typ obuwia: sandał z otworami zwiększającymi wentylację,
Kategoria ochrony: O1, Metal-Free

Termin realizacji:
24h
Indeks: BHP-00706
Sandały robocze URGENT 301, kategoria SB, EN20345 - rozmiar 42
  • -15%

Sandały robocze URGENT 301, kategoria SB, EN20345 - rozmiar 42

Cena
70,18 zł / szt.
57,06 zł bez VAT
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 66,75 zł

Sandały robocze, metalowy podnosek, olejoodporne, skórzane, cholewka wykonana ze skór naturalnych licowych, absorber energii w pięcie, miękka wyściółka w środku sandała.

Termin realizacji:
24h