Gwintowniki maszynowe

Gwintowniki maszynowe

Szeroka oferta gwintowników maszynowych, obejmuje profesjonalne gwintowniki do gwintów przelotowych i nieprzelotowych. W ofercie sklepu EBMiA znajdują się w pełni profesjonalne gwintowniki, doskonale sprawdzające się jako narzędzia do gwintowania na maszynach CNC, gwinciarkach elektrycznych, a także pneumatycznych.
 
Dzięki szerokiej ofercie, znajdziecie Państwo u nas, zarówno gwintowniki powlekane, jak również tradycyjne, przystosowane do gwintowania na maszynach o niewielkich prędkościach obrotowych. Posiadamy również specjalistyczne gwintowniki do gwintów trapezowych, w pełni przystosowane do gwintowania na tokarkach oraz innych maszynach obróbczych.
 
Wybierając gwintowniki maszynowe z naszej oferty, możecie być Państwo pewni, że wybieracie właściwie. Wszystkie narzędzia zostały wyprodukowane przez wiodących na rynku producentów, którzy dołożyli wszelkich starań, aby każdy gwintownik był sprawny, wydajny i ekonomiczny. Każdy oferowany w naszym sklepie gwintownik, jest efektem pracy i wieloletniego doświadczenia, które gwarantuje maksymalną wydajność pracy narzędzia podczas obróbki.

Rozwiń opis
Zwiń opis