Koła do pasów GT 3MR 5MR

Ocena: 4.81 / 5 (902 głosy)
Koła do pasów zębatych - Koła do pasów GT 3MR 5MR

Koła do pasów GT są bardzo ważnymi elementami maszyn pracujących w różnych branżach. Do ich produkcji wykorzystuje się dobrej jakości aluminium. Proponowane modele nie posiadają otworów i śrub mocujących w piaście. W niektórych przypadkach podaliśmy średnicę otworu w kolumnie Ød lecz element jest jej pozbawiony. Wyposażony jest tylko i wyłącznie w punkt pilotujący. Jednakże na Państwa życzenie możemy wykonać otwór przelotowy w kole.
 
Koła pasowe GT zostały podzielone na dwie główne kategorie. Są to modele do pasów GT 3MR oraz GT 5MR. Każda z podanych grup dzieli się dalej na podkategorie. Tak duża różnorodność pozwala na dokładne dopasowanie produktu do specyfikacji maszyny. W razie potrzeby nasi wykwalifikowani doradcy służą pomocą.
 
Koła pasowe GT znajdują zastosowanie w wielu maszynach, to wymusza ich ogromną wytrzymałość i bezawaryjne działanie. Wszystkie nasze koła zostały stworzone przez renomowanych producentów i doskonale spełniają to kryterium. Zatem zrobienie zakupów w naszym sklepie to dla Państwa doskonałe rozwiązanie.
Poza kołami do pasów GT nasz sklep jest wypełniony innymi przydatnymi częściami. Do Państwa dyspozycji takie elementy jak:

Za dodatkową opłatą, istnieje możliwość zamówienia koła z wykonaną obróbką.
Rozwiń opis
Zwiń opis