Systemy pomiaru drogi

Ocena: 4.82 / 5 (33 głosy)
Systemy pomiaru drogi

Profesjonalne systemy pomiaru drogi oraz wskaźniki pomiaru drogi to elementy niezbędne do dokonywania obliczeń w urządzeniach i maszynach produkcyjnych, a także w liniach produkcyjnych.  

Systemy pomiaru drogi – zastosowanie

Zastosowanie systemów pomiarowych w zakresie pomiaru drogi jest niezbędne wszędzie tam, gdzie istotna jest kontrola stanu technicznego maszyny. Oraz gdzie istotna jest kontrola pracy maszyny lub linii produkcyjnej oraz kontrola produktywności i produkcyjności. W ofercie EBMiA.pl znajdziecie Państwo bardzo szeroką grupę paneli odczytowych wskazujących pomiar drogi w liniach i maszynach produkcyjnych. Panele te pozwolą na bardzo precyzyjną kontrolę produktywności, a także na dokładne określenie potrzeb konserwacji i przygotowania maszyn i urządzeń. 

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: LD120-M7

Panel odczytowy LD120-M7

Producent: LIKA ELECTRONIC
Cena
908,00 zł / szt.
738,21 zł bez VAT
Termin realizacji:
3 - 5 dni
Indeks: LD140-M7

Panel odczytowy LD140-M7

Producent: LIKA ELECTRONIC
Cena
861,00 zł / szt.
700,00 zł bez VAT
Termin realizacji:
24h
Indeks: POSIDRO-DEGA

Panel odczytowy POSIDRO-DEGA

Cena
1 432,02 zł / szt.
1 164,24 zł bez VAT
Przeznaczeniem odczytu jest pomiar przebytej drogi lub kąta obrotu. Urządzenie współpracuje z enkoderami liniowymi lub obrotowymi o różnej rozdzielczości. Należy ustawić odpowiednie parametry pracy. Licznik odczytu pracuje w modzie z kwadratyzacją. Oznacza to, że zliczane są sygnały od każdego narastającego i opadającego zbocza sygnałów A i B. Po włączeniu zasiania odczytu...
Termin realizacji:
24h