ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia
grafika
Wyszukiwarka:
Język strony:
Doradztwo techniczne
Doradztwo techczniczneGwarantujemy doradztwo techniczne w zakresie mechaniki, automatyki i budowy maszyn. Szereg wykwalifikowanych doradców technicznych chętnie odpowie na każde pytanie, doradzi, jak wybrać i dopasować produkt do Państwa potrzeb. Wystarczy zadzwonić lub napisać, by rozwiać swoje wątpliwości.
bok_strzalka
Dostępność towaru
Dostępność towaru Dysponujemy dużym stanem asortymentowym, dlatego towar dostępny w magazynie jest wysyłany w ciągu 24 godzin od zamówienia. Zasze dokładamy wszelkich starań, by możliwie jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na zamówienie. Wszystkie nasze przesyłki zapewniają odpowiednią ochronę wysyłanego towaru oraz są ubezpieczone.
bok_strzalka
Profesjonalne podejście
Profesjonalne podjeście Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każdy Klient był zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Bardzo nam zależy, by dostarczyć Państwu części wysokiej jakości, a także zaoferować odpowiednią pomoc techniczną. Stawiamy naszego Klienta w centrum zainteresowania i poprzez budowanie zaufania, pragniemy nawiązać z nim długofalową współpracę.
bok_strzalka
Wysoka jakość
Wysoka jakość Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z branży automatyki i mechaniki, dlatego możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach. Ponadto nasi doradcy techniczni oraz elektronicy posiadają dużą wiedzę na temat konstrukcji maszyn, systemów przesuwu liniowego, przeniesienia napêdu oraz obrabiarek CNC, zawsze służą pomocą w doborze odpowiednich części. Ciągle się rozwijamy i pragniem systematycznie podnosić jakość obsługi wszystkich klientów.
bok_strzalka
rzetelna firma tax free zwrotpodatku dla podróżnych

Łożyska liniowe z kołnierzem LMK, LMF

Łożyska liniowe z kołnierzem LMK, LMFŁożyska liniowe z kołnierzem służą do mocowania ich w mechanizmach, w których chce się uzyskać przemieszczenie liniowe. Otwory wykonane w kołnierzu pozwalają na dokładne mocowanie do elementu pozycjonowanego, a następnie osiągnięcie posuwu łożyska razem z elementem po wałku. Łożyska tego typu mogą być wykonane z kołnierzem okrągłym oraz kwadratowym, posiadają podobną budowę jak łożyska liniowe zamknięte oraz kilka rzędów elementów tocznych gwarantujących precyzyjne przemieszczenie liniowe.

Łożyska liniowe z kołnierzem mogą być swobodnie wykorzystywane w zastępstwie do prowadnic liniowych oraz wózków liniowych, w zależności od wymaganej dokładności pozycjonowania oraz przemieszczenia liniowego. W ofercie sklepu znajdują się dwa typy łożysk liniowych z kołnierzami. Tym LMK oraz LMF, oznaczony jako łożysko z kołnierzem okrągłym oraz kołnierzem kwadratowym.
Łożyska liniowe kołnierz okrągły
Łożyska liniowe kołnierz okrągły
Łożyska liniowe kołnierz kwadratowy
Łożyska liniowe kołnierz kwadratowy
 
Informacja o firmie

Akcesoria CNC Elżbieta Taraszkiewicz
ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18
16-300 Augustów

Skontaktuj się: +48 730 35 35 35
E-mail: handlowy@ebmia.pl

EBMiA.pl - Elementy Budowy Maszyn i Automatyki w ramach witryny używa cookies i podobne technologie w celu realizacji procesu zamówienia oraz zapewnienia usług na najwyższym poziomie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików, które będą umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
© Copyright 2009 - 2017 by EBMiA.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone!!! Zakaz kopiowania materiałów bez zezwolenia.