Zestaw pilników uniwersalnych 3szt PF-SET 300 200 PFERD 11202300

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Zestaw pilników uniwersalnych 3szt PF-SET 300 200 PFERD 11202300

Indeks: PFE-PFSET300200
Kategoria: Zestawy pilników
EAN: 4007220008515
Waga: 0.8 kg
0 Przedmiot
Producent: PFERD

Wysyłamy z magazynu w 7 - 14 dni

Dostawa od 11,50 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
209,27 zł
Cena Brutto / szt.

170,14 zł bez VAT

ZAMÓW OBRÓBKĘ
Zapytaj o produkt

Zapytaj o Zestaw pilników uniwersalnych 3szt PF-SET 300 200 PFERD 11202300

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Zestaw pilników uniwersalnych PF-SET 300 200 PFERD to trzy wysokiej jakości narzędzia, które doskonale sprawdzą się w wielu rodzajach prac majsterkowych i rzemieślniczych. Ten zestaw jest niezastąpiony do obróbki różnych materiałów, w tym stali, stali nierdzewnej, żeliwa, staliwa, metali nieżelaznych, miedzi, brązu, mosiądzu, cynku oraz drewna.

Specyfikacje:

- Długość produktu: 200 mm

- Materiał uchwytu: Tworzywo sztuczne

- Ilość sztuk w zestawie: 3

- Waga: 0,8 kg

Cechy produktu:

- Pilniki cechuje niezmiennie wysoka szybkość usuwania materiału od czubka do trzpienia, co sprawia, że są niezwykle wydajne.

- Mają długą żywotność, dzięki czemu posłużą przez wiele zadań.

- Wersje półokrągłe pilników wyposażone są w spiralne nacięcia PFERD, co zapewnia doskonałą wydajność piłowania.

- Każdy pilnik wyposażony jest w ergonomiczny uchwyt z tworzywa sztucznego, co zapewnia komfort pracy.

Zestaw zawiera trzy rodzaje pilników:

1. Pilnik płaski PF 1512 VZ - Ten pilnik ma przekrój prostokątny i nacięcia z trzech stron. Jedna strona jest płaska z nacięciem krzyżowym #1 (równiak) do zdzierania i zgrubnej obróbki, druga strona jest płaska tarnik do drewna, a druga strona boczna jest bez nacięć.

2. Pilnik półokrągły PF 1152 - Ten pilnik ma kształt półokrągły i posiada chwyt oraz nacięcia z dwóch stron. Nacięcia #1 (równiak) nadają się do zdzierania i zgrubnej obróbki.

3. Pilnik uniwersalny PF 1212 VZ - Ten pilnik ma przekrój prostokątny i nacięcia z trzech stron. Jedna strona jest płaska z nacięciem #1 (równiak) do zdzierania i zgrubnej obróbki, druga strona jest płaska z nacięciem #2 (półgładzik) do użycia uniwersalnego, a jedna strona boczna jest bez nacięć.

Zastosowanie:

Ten zestaw pilników PFERD jest idealny do obróbki różnych materiałów i zadań. Możesz używać ich do usuwania zadziorów, obróbki powierzchni, obróbki krawędzi (fazowanie, zaokrąglanie), ostrzenia, wyrównywania i innych prac majsterkowych. Nadaje się do obróbki stali, stali nierdzewnej, żeliwa, staliwa, metali nieżelaznych, miedzi, brązu, mosiądzu, cynku oraz drewna. Bez względu na to, czy jesteś hobbystą czy rzemieślnikiem, te pilniki doskonale sprawdzą się w Twojej pracy. 

Zestaw 3 wysokiej jakości pilników PFERD PF-SET 300 200 to niezastąpione narzędzia dla majsterkowiczów i rzemieślników. Oferują one wyjątkową wydajność, długą żywotność i ergonomiczne rękojeści, co sprawia, że są idealne do wielu zastosowań. Otrzymujesz je w wygodnym opakowaniu kartonowym, które chroni narzędzia przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. Dzięki temu zestawowi będziesz w stanie wykonać wiele prac precyzyjnych i obróbki różnych materiałów.

Dane techniczne
Długość [mm]
200
Przeznaczenie
uniwersalne
Ilość elementów w zestawie
3