Pilniki

Ocena: 4.82 / 5 (252 głosy)
Pilniki Pilniki to bardzo ważne narzędzia w takich branżach jak ślusarstwo, stolarstwo, ale też na przykład mechanika. Służą do obróbki metalu, drewna lub też tworzyw sztucznych. Pilniki dostępne w naszej ofercie różnią się między sobą wielkością, wielkością zębów, jak również kształtem. Do Państwa dyspozycji jest kilka przekrojów narzędzia, między innymi owalny, trójkątny, okrągły, prostokątny, płaski, soczewkowy, kwadratowy, półokrągły, na życzenie możemy też sprowadzić inne odmiany.
 
Pilnik jest narzędziem, które musi być przede wszystkim wytrzymałe, ma przecież ciągły kontakt z różnymi materiałami. Dlatego też powstaje stali węglowej narzędziowej lub stali narzędziowej stopowej. Oferowane przez nas modele odznaczają się najlepszą jakością na rynku. Mogą być użytkowane przez długi czas a ich właściwości ścierne nie zmaleją. Cenimy sobie współpracę z renomowanymi producentami, ponieważ przekłada się na Państwa zadowolenie.
 
Oprócz pilników, w naszym sklepie można znaleźć znacznie więcej narzędzi. Pracownicy różnych branż znajdą sprzęt idealny do swoich potrzeb. Poniżej znajduje się kilka przykładów zaczerpniętych z naszego asortymentu. Są to między innymi:
Rozwiń opis
Zwiń opis