WERA 8100 SB 9 Grzechotka Zyklop Speed 38 w zestawie calowym 29cz.

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

WERA 8100 SB 9 Grzechotka Zyklop Speed 38 w zestawie calowym 29cz.

WERA 8100 SB 9 Grzechotka Zyklop Speed 38 w zestawie calowym 29cz.

Indeks: WEA-05004049001
Kategoria: Zestawy kluczy nasadowych
EAN: 4013288173980
Waga: 1.632 kg
1 Przedmiot

Producent: WERA

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i
Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
701,91 zł
Cena Brutto / szt.

570,66 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o WERA 8100 SB 9 Grzechotka Zyklop Speed 38 w zestawie calowym 29cz.

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Niezwykle kompaktowe rozmieszczenie narzędzi na niewielkiej powierzchni. Zupełnie nowy zestaw w bardzo wytrzymałym i trwałym etui tekstylnym. Możliwość ustawienia w pozycji pionowej pozwalające na przejrzyste przechowywania na półce warsztatowej. Tkanina tekstylna na stronie zewnętrznej chroni powierzchnie narażone na zarysowania. Małe rozmiary i niewielka waga zapewniają dużą mobilność. Z systemem wyszukiwania narzędzi "Take it easy": oznaczenie kolorystyczne rozmiaru.

29-częściowy zestaw w solidnym, kompaktowym etui tekstylnym niepowodującym zarysowań powierzchni.
Małe rozmiary i niewielka masa zapewniają użytkownikom dużą mobilność. 1 grzechotka Zyklop Speed z zabierakiem 3/8", 9 kluczy nasadowych Zyklop, 1 przedłużacz Zyklop (długi) z tuleją obrotową, 1 przedłużacz Wobble, 1 adapter z mechanizmem szybkomocującym, 16 końcówek

1. Grzechotka drobnozębna 2. Grzechotka z wychylną główką 3. Grzechotka kątowa 4. Grzechotka z blokowaniem nasadki 5. Grzechotka o dużej wytrzymałości 6. Wkrętak

Grzechotka posiada wychylną główkę, którą można zablokować w każdej pozycji dzięki umieszczonemu z obu stron przełącznikowi blokady. Gwarantuje to bezproblemową pracę nawet w bardzo ciasnych lub trudno dostępnych przestrzeniach montażowych, zapewniając wystarczającą przestrzeń dla ruchu ręki. Główkę można ustalić w pozycji 0°, 15° i 90° w lewo oraz prawo, dzięki czemu zapewniona jest bezpieczna praca bez ryzyka „wyślizgiwania się" główki grzechotki.

Grzechotki Zyklop Speed to prawdziwi specjaliści od szybkiego montażu:konstrukcja wykorzystująca masę samego narzędzia pozwala na znaczne przyspieszenie procesu montażu. Osiowo-symetryczna rękojeść Kraftform wraz z obrotową tulejką umożliwiają szybkie pokręcanie zwłaszcza, gdy opór na gwincie jest niewystarczający do zadziałania mechanizmu zapadkowego grzechotki.

Wszystkie grzechotki Zyklop Speed posiadają obrotowy pierścień służący do szybkiej i łatwej zmiany kierunku pracy „prawo-lewo" w każdym z możliwych ustawień główki. Wygoda i oszczędność czasu!

Dwukierunkowe grzechotki posiadają drobną podziałkę z 72 zębami zapewniającą niewielki kąt pracy wynoszący zaledwie 5°. Niewielki skok pozwala na szybką i dokładną pracę w różnych przestrzeniach montażowych.

Przy ustawieniu w pozycji 0° i zastosowaniu adaptera i grotu grzechotka służyć może jako standardowy wkrętak.

System wyszukiwania narzędzi Take it easy z oznaczeniem kolorystycznym rozmiarów ułatwia i przyspiesza odnajdywanie właściwego narzędzia. System identyfikacji rozmiaru narzędzi do śrub z gniazdem sześciokątnym (klucze trzpieniowe, klucze nasadowe Zyklop z grotami), śrub i nakrętek sześciokątnych (klucz płaski Joker, klucze nasadowe Zyklop z funkcją przytrzymywania) i śrub z profilem TORX® (klucze trzpieniowe, klucze nasadowe Zyklop z grotami).

Nowatorskie etui tekstylne zapewnia niespotykaną do tej pory mobilność i oszczędność miejsca. Stosowane dotychczas skrzynki na narzędzia, które trzeba było przenosić przynajmniej jedną ręką, zostały zastąpione przez kompaktowe etui. Dodatkowo mniejsza waga sprawia, że transport jest bardziej komfortowy niż kiedykolwiek. Etui nie uszkadza delikatnych powierzchni i jest przy tym niezwykle wytrzymałe. Nawet upadek z wysokości nie jest w stanie uszkodzić tekstylnego etui i przechowywanych w nim narzędzi.