WERA Wkrętak nasadowy sześciokątny 8x167mm z giętkim trzpieniem Kraftform Plus 391

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

WERA Wkrętak nasadowy sześciokątny 8x167mm z giętkim trzpieniem Kraftform Plus 391

WERA Wkrętak nasadowy sześciokątny 8x167mm z giętkim trzpieniem Kraftform Plus 391

Indeks: WEA-05028152001
Kategoria: Wkrętaki nasadowe
EAN: 4013288004727
Waga: 0.686 kg
2 Przedmioty

Producent: WERA

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i
Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
96,85 zł
Cena Brutto / szt.

78,74 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o WERA Wkrętak nasadowy sześciokątny 8x167mm z giętkim trzpieniem Kraftform Plus 391

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Wysokiej jakości wkrętak nasadowy z giętkim trzpieniem. Wielokomponentowa rękojeść Kraftform do szybkiego i ergonomicznego montażu. Kraftform: twarde strefy chwytu umożliwiają szybkie pokręcanie, miękkie strefy zapewniają przenoszenie wysokich momentów obrotowych. Z giętkim trzpieniem ułatwiającym pracę w trudno dostępnych miejscach. 6-kątny kołnierz zapobiegający staczaniu się narzędzia. Oznaczenie ułatwiające odnajdywanie właściwego wkrętaka.

Zastosowanie:do wkrętów i śrub z łbem sześciokątnym oraz nakrętek i opasek zaciskowych
Trzpień:okrągły, giętki
Część robcza:gniazdo sześciokątne
Rękojeść:Kraftform zabezpieczona przed staczaniem, wielokomponentowa

Wkrętaki Kraftform – ergonomia, którą można uchwycić. Chronią dłoń oraz nadgarstek przed przeciążeniami, nawet podczas długotrwałej pracy. W połączeniu z dodatkowymi zaletami technicznymi i praktycznymi, takimi jak końcówka Lasertip zapewniająca pewne osadzenie narzędzia we wkręcie, uzyskuje się idealny wkrętak przeznaczony do ręcznych prac montażowych.

Wkrętak 392 umożliwia pokręcanie pod różnym kątem. Elastyczny trzpień pozwala dotrzeć do niekorzystnie umiejscowionych śrub mocujących. Idealne narzędzie do pracy w trudno dostępnych miejscach, np. w komorze silnika.

Podstawowe założenie podczas projektowania rękojeści Kraftform, zgodnie z którym dłoń nadaje rękojeści jej kształt, obowiązuje niezmiennie do dnia dzisiejszego. Już w latach 60-tych firma Wera, wspólnie z uznanym na całym świecie instytutem badawczym Fraunhofer-Institut für Arbeitswirtschaft und Organisation, zaprojektowała rękojeść wkrętaka, którego kształt był dopasowany do kształtu dłoni. Po trwających kilka lat pracach rozwojowych firma Wera wprowadziła w roku 1968 rękojeść Kraftform na rynek. Od tego czasu rękojeść była optymalizowana w oparciu o nowe technologie, jednak jej sprawdzony kształt pozostał niezmieniony podobnie, jak kształt dłoni.

Twarde elementy materiału rękojeści pozwalają na szybkie pokręcanie bez ryzyka „przyklejania się" dłoni do rękojeści. Obszerne strefy z twardego tworzywa rozmieszczone wokół rękojeści z łatwością przesuwają się po skórze dłoni.

Rozległa strefa styku rękojeści z dłonią zapewnia większe tarcie w obrębie miękkich stref rękojeści, umożliwiając przenoszenie wysokich momentów obrotowych i zapobiegając powstawaniu odcisków w kontakcie z kantami.

Oznaczenie na rękojeści w postaci typu gniazda wkrętu, jak i rozmiaru końcówki ułatwia odszukanie wkrętaka w torbie narzędziowej lub w miejscu pracy.

Sześciokątny kołnierz zabezpiecza przed uciążliwym staczaniem się narzędzia z miejsca pracy. Koniec z szukaniem narzędzia, które spadło na podłogę.