Wkrętaki - Śrubokręty

Wkrętaki - Śrubokręty

Dokręcanie, zakręcanie, przykręcanie, to prace wykonywane każdego dnia w każdej firmie produkcyjnej czy też przemysłowej. Prace te charakteryzują się bardzo często niezwykle wysokim stopniem efektywności, stąd też od wkrętaków, śrubokrętów wymaga się wytrzymałości, trwałości i bezpieczeństwa podczas pracy.


W ofercie EBMiA.pl znajdziecie Państwo pełną gamę narzędzi takich jak:

  • specjalistyczne wkrętaki Torx
  • wkrętaki antystatyczne ESD
  • zestawy wkrętaków imbusowych
  • śrubokręty
  • testery faz 


Wszystkie te narzędzia to narzędzia wykonane w najwyższych standardach, gwarantujące efektywność pracy oraz bezpieczeństwo. Uchwyty dostępne są w różnych zestawieniach i końcówkach. Wkrętaki to profesjonalne narzędzia, pozwalające na dokręcanie z wysokim momentem, charakteryzujące się trwałością wykonania. Zestawy dostępne są zarówno w pełnym zakresie, jak i pod konkretne zadania.  Precyzyjnie wykonane końcówki dokręcające o wysokim stopniu trwałości, które charakteryzuje najwyższa jakość wykonania.

Zastosowanie wkrętaków 


Zgodnie z oczekiwaniem naszych klientów i oczekiwaniem rynku, w EBMiA.pl dobraliśmy ofertę tak, aby w pełni została wykorzystana zarówno przez firmy produkcyjne, duże korporacje przemysłowe, jak i niewielkie warsztaty mechaniczne. Wszystkie wkrętaki torx, , wkrętaki imbusowe czy śrubokręty zostały dobrane z myślą o zastosowaniach przemysłowych, gdzie wymagana jest dokładność i gdzie obciążenia narzędzi są bardzo duże. Dzięki doborowi narzędzi pod kątem jakości wykonania oraz najlepszego stosunku jakości do ceny, nasi klienci otrzymują produkty w pełni dostosowane do trudnych zastosowań przemysłowych, gdzie jakość, szybkość i bezpieczeństwo pracy są kluczowymi elementami. 

Idealnym narzędziem do wkręcania i wykręcania śrub jest oczywiście wkrętak. Jest to bez wątpienia niezbędne akcesorium w każdym domu. Zdecydowanie wkrętak ułatwia i przyspiesza wykonanie wielu prac, takich jak montaż mebli, naprawa drobnych usterek czy zawieszenie półki. W naszym sklepie internetowym EBMiA.pl znajdziesz bogaty wybór wkrętaków i śrubokrętów. Który z nich wybrać, by wykonywana praca była maksymalnie efektywna? Podpowiadamy!

Śrubokręty

Wiele osób mylnie używa nazwy wkrętak i śrubokręt zamiennie. Są to jednak dwa zupełnie inne narzędzia. Wkrętak posiada zwykle rękojeść wykonaną z gumy lub materiałów gumopodobnych, dzięki czemu jest naprawdę wygodny do trzymania, a dodatkowo ułatwia wykonywanie prac w trudnych warunkach. Śrubokręt zaś ma najczęściej rękojeść wykonaną z tworzywa sztucznego, a grot natomiast zrobiony jest z metali.

Jeśli chodzi o zastosowanie wkrętaków, jest ono naprawdę szerokie. To wszystko za sprawą praktycznej budowy tego narzędzia, które często wyposażone jest w grzechotkę, a niekiedy nawet w akumulator. Tego typu rozwiązania będą idealne dla osób, które na co dzień pracują z różnego rodzaju narzędziami. Natomiast jeśli szukasz akcesoriów do zastosowań w swoim domu, zdecydowanie lepszą opcją będą standardowe wkrętaki.

W ofercie naszego sklepu internetowego EBMiA.pl znajdziesz różnego rodzaju śrubokręty. Dzięki temu wybór odpowiedniego rozwiązania nie będzie stanowił żadnego problemu. Na przykład wkrętaki płaskie posiadają szerokie końcówki, co sprawia, że doskonale współpracują ze śrubami, które mają płaskie wyżłobienia. Natomiast wkrętaki krzyżowe posiadają stałe końcówki pasujące do końcówek w śrubach krzyżowych. Warto pamiętać, że krzyżaki zdecydowanie zmniejszają ryzyko ześlizgnięcia się narzędzia podczas pracy.

Śrubokręty Torx

Wśród naszych produktów znajdziesz również śrubokręty Torx, czyli narzędzie, które posiada końcówki sześcioramienne. Śrubokręty Torx wykorzystywane są najczęściej do zabezpieczania urządzeń elektrycznych. Do zastosowań specjalistycznych służą również śrubokręty izolowane, nazywane często wkrętakami elektrotechnicznymi, ponieważ najczęściej korzystają z nich elektrycy. Są doskonale izolowane, dzięki czemu można ich bez obaw używać do naprawy układów sieci elektrycznej. Przed zakupem nie zapomnij sprawdzić, jakie maksymalnie napięcie są w stanie wytrzymać. Innym rodzajem są wkrętaki z grzechotką, które mają ruchomą obudowę, dzięki czemu praca jest znacznie łatwiejsza i wygodniejsza.

Wszystkie wkrętaki dostępne w naszej ofercie dostępne są zarówno pojedynczo, jak i w zestawach. Sprawdź asortyment sklepu internetowego EBMiA.pl i wybierz najlepsze narzędzia dla siebie.

Rozwiń opis
Zwiń opis