Pilnik do metalu, płaski, równiak 250 mm YATO YT-6223

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Pilnik do metalu, płaski, równiak 250 mm YATO YT-6223

Indeks: YT-6223
Kategoria: Pilniki do metalu
EAN: 5906083962233
Waga: 0.33 kg
6 Przedmioty
Producent: YATO

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
21,17 zł
Cena Brutto / szt.

17,21 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Pilnik do metalu, płaski, równiak 250 mm YATO YT-6223

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Pilnik do metalu, płaski, równiak 250 mm YATO YT-6223 to wyjątkowo wysokiej jakości narzędzie przeznaczone do precyzyjnej obróbki powierzchni metali oraz tworzyw sztucznych. Dzięki płaskiemu profilowi i zaawansowanym cechom, jest idealnym wyborem dla profesjonalistów w przemyśle i rzemiośle.

Specyfikacje:

- Profil pilnika: płaski

- Długość: 250 mm

- Nacięcie: #1

- Materiał: stal T12, odporna na ścieranie

- Rękojeść: trójkomponentowa, ergonomiczna, antypoślizgowa, z dużym otworem do zawieszania

Waga: 0,33 kg

Cechy:

- Pilnik Yato YT-6223 to narzędzie najwyższej jakości, które zapewnia precyzyjną obróbkę powierzchni metali oraz tworzyw sztucznych.

- Dzięki płaskiemu profilowi pilnika, można go wykorzystać do różnych zastosowań w branży przemysłowej i rzemieślniczej.

- Wykonany z odpornej na ścieranie stali T12, ten pilnik jest trwały i niezawodny, zapewniając długotrwałą wydajność.

- Rękojeść trójkomponentowa zapewnia komfort i pewny chwyt, a jej ergonomiczny kształt minimalizuje zmęczenie podczas pracy.

- Duży otwór do zawieszania ułatwia przechowywanie i dostęp do narzędzia.

Zastosowanie:

Pilnik Yato YT-6223 jest przeznaczony do profesjonalnego użytku w przemyśle i rzemiośle. Możesz go wykorzystać do precyzyjnej obróbki metali oraz tworzyw sztucznych. Różne rodzaje i gęstości nacięć (#1) pozwalają na optymalne dopasowanie narzędzia do obrabianego materiału. Dzięki wysokiej jakości materiałom i ergonomicznej rękojeści, jest to narzędzie niezastąpione w codziennej pracy.

Kluczowa cecha:

Kluczową cechą pilnika Yato YT-6223 jest jego wyjątkowa jakość i trwałość, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w profesjonalnych zastosowaniach. Z płaskim profilem i różnymi rodzajami nacięć, jest wszechstronnym narzędziem do precyzyjnej obróbki różnych materiałów.

Pilnik do metalu Yato YT-6223 to narzędzie, które spełni oczekiwania wymagających profesjonalistów. Dzięki płaskiemu profilowi, trwałemu materiałowi i ergonomicznej rękojeści, ułatwia precyzyjną obróbkę metali i tworzyw sztucznych. Niezawodność tego narzędzia jest potwierdzona trójkomponentową rękojeścią i odporną stalą T12, co dodatkowo podkreśla jego wysoką jakość. Inwestując w pilnik Yato YT-6223, inwestujesz w wydajność i precyzję w swojej pracy.

Dane techniczne
Długość [mm]
250
Kształt
płaski