ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia
grafika
Wyszukiwarka:
Język strony:
Doradztwo techniczne
Doradztwo techczniczneGwarantujemy doradztwo techniczne w zakresie mechaniki, automatyki i budowy maszyn. Szereg wykwalifikowanych doradców technicznych chętnie odpowie na każde pytanie, doradzi, jak wybrać i dopasować produkt do Państwa potrzeb. Wystarczy zadzwonić lub napisać, by rozwiać swoje wątpliwości.
bok_strzalka
Dostępność towaru
Dostępność towaru Dysponujemy dużym stanem asortymentowym, dlatego towar dostępny w magazynie jest wysyłany w ciągu 24 godzin od zamówienia. Zasze dokładamy wszelkich starań, by możliwie jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na zamówienie. Wszystkie nasze przesyłki zapewniają odpowiednią ochronę wysyłanego towaru oraz są ubezpieczone.
bok_strzalka
Profesjonalne podejście
Profesjonalne podjeście Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każdy Klient był zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Bardzo nam zależy, by dostarczyć Państwu części wysokiej jakości, a także zaoferować odpowiednią pomoc techniczną. Stawiamy naszego Klienta w centrum zainteresowania i poprzez budowanie zaufania, pragniemy nawiązać z nim długofalową współpracę.
bok_strzalka
Wysoka jakość
Wysoka jakość Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z branży automatyki i mechaniki, dlatego możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach. Ponadto nasi doradcy techniczni oraz elektronicy posiadają dużą wiedzę na temat konstrukcji maszyn, systemów przesuwu liniowego, przeniesienia napêdu oraz obrabiarek CNC, zawsze służą pomocą w doborze odpowiednich części. Ciągle się rozwijamy i pragniem systematycznie podnosić jakość obsługi wszystkich klientów.
bok_strzalka

Pilniki obrotowe

Pilniki obrotoweOferujemy wysokiej jakości pilniki obrotowe firmy FENES sprawdzające się w każdych warunkach oraz doskonale radzące sobie z każdym materiałem. Zaoferowane przez nas pilniki przystosowane są do obróbki wykończeniowej, doskonale sprawdzają się jako narzędzia do obróbki konturów, szlifowania i gładzenia spawów, promieniowania, a także fazowania detali. Dzięki szerokiej gamie pilników, które dostępne są w naszej ofercie możecie Państwo śmiało wybierać pomiędzy pilnikami przystosowanymi do maszyn konwencjonalnych oraz do maszyn CNC.
 
W naszym sklepie kupicie pilniki walcowe, walcowo-czołowe, stożkowe, kuliste, owalne oraz płomykowe i łukowe. Dzięki pilnikom, będziecie mogli łatwiej zadbać o jakość i ostateczne wykończenie detalu, a także będziecie mogli uniknąć dodatkowego gratowania elementów. Pilniki z naszej oferty przystosowane są do obróbki każdego typu stali, materiałów miękkich jak tworzywa czy też aluminium oraz do obróbki wielko i małogabarytowej. 
 
Bardzo szeroki wybór pilników pozwoli Wam osiągnąć doskonałą jakość i powtarzalność obrabianych elementów. Bez konieczności ręcznego wykończenia powierzchni obrabianych.
Jeżeli narzędzia, którego szukasz nie ma w ofercie lub jest dostępne w terminie 3-5 dni, a zależy na czasie napisz handlowy@ebmia.pl, zadzwoń 730 35 35 35  lub wypełnij formularz zapytania. Nasi doradcy handlowi przedstawią dostępne rozwiązania, które skrócą czas dostawy.
Pilniki obrotowe walcowo-czołowe
kategoria_images/walcowoczoloweikon_1350990480.png
Pilniki obrotowe walcowe
kategoria_images/walcoweikon_1350990393.png
Pilniki obrotowe łukowe z czołem kulistym
kategoria_images/lukowezczolemkulistymikon_1350990575.png
Pilniki obrotowe łukowe ostre
kategoria_images/lukoweostreikon_1350990682.png
Pilniki obrotowe stożkowe z czołem kulistym
kategoria_images/stozkowezczolemkulistymikon_1350990771.png
Pilniki obrotowe stożkowe ostre
kategoria_images/stozkoweostreikon_1350990856.png
Pilniki obrotowe płomykowe
kategoria_images/plomykoweikon_1350990998.png
Pilniki obrotowe kuliste
kategoria_images/kulisteikon_1350991042.png
Pilniki obrotowe owalne
kategoria_images/owalneikon_1350991099.png
Pilniki obrotowe walcowe z czołem kulistym
kategoria_images/walcowekulisteikon_1350991342.png
 
Informacja o firmie

Akcesoria CNC Elżbieta Taraszkiewicz
ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18
16-300 Augustów

Skontaktuj się: +48 730 35 35 35
E-mail: handlowy@ebmia.pl

EBMiA.pl - Elementy Budowy Maszyn i Automatyki w ramach witryny używa cookies i podobne technologie w celu realizacji procesu zamówienia oraz zapewnienia usług na najwyższym poziomie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików, które będą umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
© Copyright 2009 - 2017 by EBMiA.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone!!! Zakaz kopiowania materiałów bez zezwolenia.