Pilniki obrotowe

Pilniki obrotowe

Oferujemy wysokiej jakości pilniki obrotowe firmy FENES sprawdzające się w każdych warunkach oraz doskonale radzące sobie z każdym materiałem. Zaoferowane przez nas pilniki przystosowane są do obróbki wykończeniowej, doskonale sprawdzają się jako narzędzia do obróbki konturów, szlifowania i gładzenia spawów, promieniowania, a także fazowania detali. Dzięki szerokiej gamie pilników, które dostępne są w naszej ofercie możecie Państwo śmiało wybierać pomiędzy pilnikami przystosowanymi do maszyn konwencjonalnych oraz do maszyn CNC.
 
W naszym sklepie kupicie pilniki walcowe, walcowo-czołowe, stożkowe, kuliste, owalne oraz płomykowe i łukowe. Dzięki pilnikom, będziecie mogli łatwiej zadbać o jakość i ostateczne wykończenie detalu, a także będziecie mogli uniknąć dodatkowego gratowania elementów. Pilniki z naszej oferty przystosowane są do obróbki każdego typu stali, materiałów miękkich jak tworzywa czy też aluminium oraz do obróbki wielko i małogabarytowej. 
 
Bardzo szeroki wybór pilników pozwoli Wam osiągnąć doskonałą jakość i powtarzalność obrabianych elementów. Bez konieczności ręcznego wykończenia powierzchni obrabianych.

Rozwiń opis
Zwiń opis