ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia
grafika
Wyszukiwarka:
Język strony:
Doradztwo techniczne
Doradztwo techczniczneGwarantujemy doradztwo techniczne w zakresie mechaniki, automatyki i budowy maszyn. Szereg wykwalifikowanych doradców technicznych chętnie odpowie na każde pytanie, doradzi, jak wybrać i dopasować produkt do Państwa potrzeb. Wystarczy zadzwonić lub napisać, by rozwiać swoje wątpliwości.
bok_strzalka
Dostępność towaru
Dostępność towaru Dysponujemy dużym stanem asortymentowym, dlatego towar dostępny w magazynie jest wysyłany w ciągu 24 godzin od zamówienia. Zasze dokładamy wszelkich starań, by możliwie jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na zamówienie. Wszystkie nasze przesyłki zapewniają odpowiednią ochronę wysyłanego towaru oraz są ubezpieczone.
bok_strzalka
Profesjonalne podejście
Profesjonalne podjeście Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każdy Klient był zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Bardzo nam zależy, by dostarczyć Państwu części wysokiej jakości, a także zaoferować odpowiednią pomoc techniczną. Stawiamy naszego Klienta w centrum zainteresowania i poprzez budowanie zaufania, pragniemy nawiązać z nim długofalową współpracę.
bok_strzalka
Wysoka jakość
Wysoka jakość Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z branży automatyki i mechaniki, dlatego możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach. Ponadto nasi doradcy techniczni oraz elektronicy posiadają dużą wiedzę na temat konstrukcji maszyn, systemów przesuwu liniowego, przeniesienia napêdu oraz obrabiarek CNC, zawsze służą pomocą w doborze odpowiednich części. Ciągle się rozwijamy i pragniem systematycznie podnosić jakość obsługi wszystkich klientów.
bok_strzalka

Wibroizolatory

WibroizolatoryWibroizolatory to  podzespoły mechaniczne, które służą do precyzyjnej izolacji elementów mechanicznych przed wibracjami, które często występują w maszynach. Wibracje są efektem pracy silników, przekładni, a także podzespołów mechanicznych oraz wałów. Dzięki wibroizolatorom istnieje możliwość odseparowania podzespołów, które są bardzo wrażliwe na występowanie wibracji, takich jak wszelkiego rodzaju podzespoły elektroniczne, czujniki czy też regulatory. Dodatkowo, dzięki wibroizolatorom można odpowiednio zabezpieczyć całe mechanizmy, łącznie z korpusami, osadzając je na stopach ze specjalnymi wibroizolatorami. Rozwiązanie to pozwala zabezpieczyć maszynę w momencie, gdy narażona jest ona na drgania posadzki.
 
Oferta EBMiA.pl obejmuje wibroizolatory DVA typowe do izolowania konkretnych podzespołów mechanicznych. W sklepie wibroizolatory DVA występują w 7 typach — od numeru 1 do numeru 7. Dodatkowo oferta zawiera także wibroizolatory GN 148 oraz wspominane wyżej, specjalne stopy z tłumieniem wibracji typu LWA oraz ze specjalną wkładką tłumiącą, która wykonana jest z gumy.
DVA.1
kategoria_images/wibroizolator-dva1.jpg
DVA.2
kategoria_images/wibroizolator-dva2.jpg
DVA.3
kategoria_images/wibroizolator-dva3-dva5.jpg
DVA.4
kategoria_images/wibroizolator-dva4.jpg
DVA.5
kategoria_images/wibroizolator-dva3-dva5.jpg
DVA.6
kategoria_images/wibroizolator-dva6.jpg
DVA.7
kategoria_images/wibroizolator-dva7.jpg
GN 148
kategoria_images/wibroizolator-gn148.gif
Stopy wahliwe z wkładką tłumiącą
kategoria_images/stopa-gn-342-2.jpg
Stopy z tłumieniem wibracji LW.A
kategoria_images/stopa-lw-a.jpg
 
Informacja o firmie

Akcesoria CNC Elżbieta Taraszkiewicz
ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18
16-300 Augustów

Skontaktuj się: +48 730 35 35 35
E-mail: handlowy@ebmia.pl

EBMiA.pl - Elementy Budowy Maszyn i Automatyki w ramach witryny używa cookies i podobne technologie w celu realizacji procesu zamówienia oraz zapewnienia usług na najwyższym poziomie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików, które będą umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
© Copyright 2009 - 2017 by EBMiA.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone!!! Zakaz kopiowania materiałów bez zezwolenia.