Bit płaski SoftFinish electric 0.4x2.5 WIHA izolacja ochronna 1000 V AC

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Bit płaski SoftFinish electric 0.4x2.5 WIHA izolacja ochronna 1000 V AC

Indeks: WIHA-34578
Kategoria: Bity płaskie
EAN: 4010995345785
Waga: 0.01 kg
19 Przedmioty
Materiał Wysokiej jakości stal chromowo-molibdenowa, całkowicie hartowana, czerniona chemicznie. Izolacja ochronna natryskiwana bezpośrednio na bit, która od rozmiaru 4,0 w przedniej części jest całkowicie zespolona z bitem. Zastosowanie Do prac na częściach przewodzących prąd do 1.000 V AC. Normy Produkowany zgodnie z IEC 60900:2012. Dodatkowo Dzięki zintegrowanej izolacji ochronnej...

Producent: WIHA

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
37,15 zł
Cena Brutto / szt.

30,20 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Bit płaski SoftFinish electric 0.4x2.5 WIHA izolacja ochronna 1000 V AC

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon
Materiał
Wysokiej jakości stal chromowo-molibdenowa. całkowicie hartowana. czerniona chemicznie. Izolacja ochronna natryskiwana bezpośrednio na bit. która od rozmiaru 4.0 w przedniej części jest całkowicie zespolona z bitem. Zastosowanie
Do prac na częściach przewodzących prąd do 1.000 V AC.
Normy Produkowany zgodnie z IEC 60900:2012.
Dodatkowo Dzięki zintegrowanej izolacji ochronnej można uzyskać dostęp do głęboko osadzonych elementów śrubowych i sprężynowych. Wąski kształt bitu umożliwia bezproblemowe uzyskanie dostępu do śrub poniżej zabezpieczenia palców i grzbietu dłoni. Uwaga Bity slimBits 6 mm należy stosować tylko w uchwytach slimVario i slimTorque VDE (system dynamometryczny VDE).
Wyższa efektywność pracy Oszczędność miejsca. dzięki obszernemu systemowi trzonów wymiennych. Unikalna koncepcja rozmiarów rękojeści Wiha zapewniająca optymalne dopasowanie siły nacisku i kontroli dokręcania.
Ochrona zdrowia Opatentowane wzornictwo rękojeści SoftFinish chroniące ręce i mięśnie w trakcie wykonywania prac. Polecany przez niemieckich lekarzy i terapeutów stowarzyszenia AGR! Pełna ochrona Każde narzędzie testowane pojedynczo pod napięciem 10.000 V AC.
Większe bezpieczeństwo Bity Wiha slimBits gwarantują nieograniczony i w pełni izolowany dostęp do głęboko położonych śrub. Trzony Wiha slim gwarantują nieograniczony i w pełni izolowany dostęp do głęboko położonych śrub.