ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia
grafika
Wyszukiwarka:
Język strony:
Doradztwo techniczne
Doradztwo techczniczneGwarantujemy doradztwo techniczne w zakresie mechaniki, automatyki i budowy maszyn. Szereg wykwalifikowanych doradców technicznych chętnie odpowie na każde pytanie, doradzi, jak wybrać i dopasować produkt do Państwa potrzeb. Wystarczy zadzwonić lub napisać, by rozwiać swoje wątpliwości.
bok_strzalka
Dostępność towaru
Dostępność towaru Dysponujemy dużym stanem asortymentowym, dlatego towar dostępny w magazynie jest wysyłany w ciągu 24 godzin od zamówienia. Zasze dokładamy wszelkich starań, by możliwie jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na zamówienie. Wszystkie nasze przesyłki zapewniają odpowiednią ochronę wysyłanego towaru oraz są ubezpieczone.
bok_strzalka
Profesjonalne podejście
Profesjonalne podjeście Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każdy Klient był zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Bardzo nam zależy, by dostarczyć Państwu części wysokiej jakości, a także zaoferować odpowiednią pomoc techniczną. Stawiamy naszego Klienta w centrum zainteresowania i poprzez budowanie zaufania, pragniemy nawiązać z nim długofalową współpracę.
bok_strzalka
Wysoka jakość
Wysoka jakość Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z branży automatyki i mechaniki, dlatego możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach. Ponadto nasi doradcy techniczni oraz elektronicy posiadają dużą wiedzę na temat konstrukcji maszyn, systemów przesuwu liniowego, przeniesienia napêdu oraz obrabiarek CNC, zawsze służą pomocą w doborze odpowiednich części. Ciągle się rozwijamy i pragniem systematycznie podnosić jakość obsługi wszystkich klientów.
bok_strzalka

Złącza elektryczne

Złącza elektryczneZłącza elektryczne wykorzystywane są w bardzo szerokim stopniu w automatyce przemysłowej, informatyce maszynowej oraz w samych maszynach. Dzięki nim, istnieje możliwość skomunikowania się z maszyną, podłączenia odpowiednich czujników czy też enkoderów oraz sterowników. Złącza elektryczne muszą charakteryzować się zwartą budową, ponieważ są elementami dostosowanymi do pracy w warunkach przemysłowych. Gwarantują nie tylko trwałość, ale również wysoką jakość połączenia ze względu na sztywne osadzenie kabli oraz ich zabezpieczenie. Niektóre złącza elektryczne posiadają specjalne zabezpieczenie związane z wodoszczelnością oraz odpowiednim stopniem szczelności na pył i kurz oraz inne zabrudzenia.
 
W ofercie EBMiA.pl znajdziecie Państwo kompleksową ofertę złączy elektrycznych. Posiadamy w naszym sklepie między innymi złącza CA, złącza dostosowane do szyny DIN i złącza harting. Nasza oferta obejmuje również specjalistyczne złącza przemysłowe WEIPU z IP 68 odporne na ciecz oraz kurz i pył, złącza przemysłowe C0x oraz bogatą ofertę pozostałych złącz elektrycznych stosowanych w przemyśle oraz branży maszynowej.
Złącza na szynę DIN
kategoria_images/f_16729.jpg
Złącza przemysłowe WEIPU IP68
kategoria_images/f_13682.jpg
Złącza przemysłowe C0x
kategoria_images/f_00573.jpg
Złącza Harting
kategoria_images/f_05128.jpg
Złącza CA
kategoria_images/f_11258.jpg
Pozostałe
kategoria_images/złącza pozostałe.jpg
 
Informacja o firmie

Akcesoria CNC Elżbieta Taraszkiewicz
ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18
16-300 Augustów

Skontaktuj się: +48 730 35 35 35
E-mail: handlowy@ebmia.pl

EBMiA.pl - Elementy Budowy Maszyn i Automatyki w ramach witryny używa cookies i podobne technologie w celu realizacji procesu zamówienia oraz zapewnienia usług na najwyższym poziomie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików, które będą umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
© Copyright 2009 - 2017 by EBMiA.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone!!! Zakaz kopiowania materiałów bez zezwolenia.