Filtruj

Średnica wewnętrzna [mm]

Średnica wewnętrzna [mm]

Średnica zewnętrzna [mm]

Średnica zewnętrzna [mm]

Promień zginania [mm]

Promień zginania [mm]

Czas realizacji

Czas realizacji

Producent

Producent

Cena

Cena

Węże techniczne stalowe

Węże techniczne stalowe

Węże techniczne stalowe wykorzystywane są szeroko w przemyśle i usługach technicznych. Służą do transportu smarów, olejów, benzyny, alkoholu, gazu ziemnego, kwasu solnego, butanu, przegrzanej pary wodnej, acetylenu czy wodoru, a także drobnoziarnistych ciał stałych. Pracują często w skrajnych temperaturach np. w hutnictwie, gdzie niezbędna jest izolacja przesyłu. Inne gałęzie przemysłu, gdzie szeroko wykorzystuje się węże metalowe to przemysł stoczniowy, spożywczy, tekstylny i włókienniczy, papierniczy i chemiczny. Idealnie sprawdzają się tam, gdzie nie można użyć przewodów z tworzyw sztucznych.


W naszym sklepie oferujemy węże techniczne stalowe o średnicach zewnętrznych od 60 do 347 mm i promieniu zgięcia od 160 do 910 mm. Szeroki zakres rozmiarów sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni dla swoich potrzeb produkt. Nasze węże metalowe są wykonane z najwyższej jakości materiałów i gwarantują wieloletnie użytkowanie. Są odporne na ścieranie, skrajnie wysokie i niskie temperatury. Charakteryzują się dużą elastycznością, wytrzymałością na wibracje i hydrolizę.


Przy obróbce skrawaniem węże techniczne stalowe wykorzystuje się często jako węże wyciągowe do wiórów metalowych i drewnianych, pyłu drzewnego i trocin, ewentualnie dymu i iskier. Dobrze sprawdzają się przy wentylacji pomieszczeń przemysłowych i magazynowych.

 
Rozwiń opis
Zwiń opis
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.