Powrót do Stopy wahliwe, stopy stałe

Filtruj

D [mm]

D [mm]

M [mm]

M [mm]

L1 [mm]

L1 [mm]

L2 [mm]

L2 [mm]

L3 [mm]

L3 [mm]

L5

L5

L6

L6

d [mm]

d [mm]

OK

OK

obciążalność kg

obciążalność kg

Trzpien - stal

Trzpien - stal

Stan:

Stan:

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

Stopy wahliwe fi 100 mm

Ocena: 4.80 / 5 (81 głosy)
Stopy wahliwe fi 100 mm

Stopy wahliwe fi 100 mm to bez wątpienia bardzo ważne części wielu maszyn. To na nich jest umieszczona cała maszyna, dzięki czemu nie dotyka bezpośrednio podłoża. To jednak nie jedyne zastosowanie. Dzięki tym elementom można bez problemu poziomować urządzenie dopasowując wysokość do pozostałych elementów linii produkcyjnej. To bardzo ważne w wielu różnych przedsiębiorstwach.
 
Stopa wahliwa fi 100 mm jest zbudowana z trzech elementów idealnie ze sobą połączonych. Pierwszy z nich to gwintowany trzpień, to właśnie on odpowiada za poziomowanie. Wykonuje się go ze stali nierdzewnej lub ocynkowanej. Kolejna część to podstawa typu PA pokryta antypoślizgową gumą, która jest ostatnim elementem układanki. Rzeczona guma jest w pełni olejoodporna.
 
Stopy wahliwe fi 100 mm dostępne w naszym sklepie są niezwykle wytrzymałe, znoszą obciążenie 1000 kg, to doskonały wynik, osadzona na nich maszyna będzie bezpieczna. To daje też dużą uniwersalność, te stopy można zastosować w dowolnej firmie produkcyjnej. Opisywane elementy pochodzą od renomowanych producentów, więc ich zakup to inwestycja na lata.
 
Stopy wahliwe fi 100 mm to nie jedyne części, które chcemy Państwu zaproponować. Nasza oferta jest wypełniona ogromną liczbą produktów, niektóre z nich to:


W naszym sklepie każdy znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje.

Materiał:
Trzpień – stal ocynkowana lub stal nierdzewna AISI 304 (1.4301 wg EN 10088)
Podstawa – PA 6
Guma antyposlizgowa – NBR, olejoodporna, twardosc 63 °Sh

Rozwiń opis
Zwiń opis
Stopy wahliwe fi 100 mm
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.