Filtruj

d [mm]

d [mm]

a

a

e

e

h [mm]

h [mm]

k

k

Producent

Producent

Czas realizacji

Czas realizacji

Cena

Cena

Nakrętki teowe RLV

Nakrętki teowe RLV Nakrętki teowe to bardzo powszechne elementy narzędziowe, odpowiedzialne za skuteczność wielu prac. Mowa tu nie tylko o pracach bardzo zaawansowanych, a więc specjalistycznych, ale także wszystkich pracach amatorskich, które odbywają się w zaciszu naszych domowych warsztatów.

Do prawidłowego zamocowania śruby oraz powodzenia wielu zadań, nierzadko niezbędne są nakrętki teowe RLV, które wykonane są z rozmaitych materiałów. Zwykle są to produkty bardzo trwałe i wytrzymałe, ponieważ muszą stawić czoła niemałym obciążeniom. Ich dużym atutem jest więc wielokrotność użytkowania, co możemy Państwu zagwarantować ze względu na markę i klasę producentów, od których dystrybuujemy te szczególne elementy.

Nakrętki teowe mają swoje miejsce u boku śruby, dzięki czemu przedmioty zyskują trwałe połączenie i są ze sobą mocno zespojone. Tylko w takich warunkach możliwe jest osiąganie wymiernych efektów naszej nierzadko profesjonalnej pracy.

Wyróżniamy wiele rodzajów nakrętek w zależności od ich rozmiarów, a także materiałów, z których zostały wykonane. Jednym z nich są właśnie nakrętki teowe RLV, jakich mamy bardzo bogaty wybór.
Rozwiń opis
Zwiń opis
Nakrętki teowe RLV
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.