Wkrętaki

Ocena: 4.80 / 5 (1388 głosy)
Wkrętaki W ofercie sklepu Ebmia znajdą Państwo szeroki wybór wkrętaków. Dzielą się one na wkrętaki krzyżakowe Philips (PH), wkrętaki krzyżakowe PZ, wkrętaki płaskie, wkrętaki TORX oraz wkrętaki imbusowe. Z pewnością w naszej ofercie znajdą Państwo produkt spełniający indywidualne wymagania oraz cechujący się nienaganną jakością wykonania. Wkrętaki dostępne są w wielu rozmiarach.

Są to produkty sprowadzone od niezawodnych, rzetelnych dostawców. Narzędzia sprawdzą się w różnego rodzaju pracach w elektronice, mechanice precyzyjnej, a także pracach hobbistycznych. Wkrętaki zostały wykonane ze stali chromowo-wanadowo-molibdenowej, wytrzymałej i odpornej na uszkodzenia.

Trzony wkrętaków zapewniają dostęp do trudnodostępnych, głęboko położonych śrub. Ergonomiczne wykonanie produktu usprawnia pracę. Wkrętaki posiadają izolację, która zapewnia bezpieczne ich użytkowanie. Produkty spełniają niezbędne normy. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sklepu oraz wyboru poszukiwanego przez Państwa narzędzia. 
Rozwiń opis
Zwiń opis