PUR PL

Ocena: 4.79 / 5 (2937 głosy)
Węże techniczne PUR PL - odporne na ścieranie Kolejną kategorię  węży technicznych w naszej ofercie stanowią węże techniczne poliuretanowe - odporne na ścieranie - PUR PL. Przygotowaliśmy dla Państwa szereg produktów, które gwarantują odpowiednią wytrzymałość na ścieranie a co za tym idzie, użycie tych produktów jest w pełni bezpieczne w miejscach gdzie istnieje ryzyko narażenia węża technicznego na ścieranie. Węże te idealnie nadają się do wszystkich zastosowań, gdzie konieczne jest użycie węża technicznego odpornego na ścieranie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą węży technicznych poliuretanowych - odpornych na ścieranie. Dla Państwa komfortu, oferta ta została podzielona na szereg mniejszych podkategorii. W naszej ofercie znajdzie Państwo także węże próżniowe oraz super-próżniowe. Osobno znajdziecie więc Państwo na przykład różne węże ze względu na ich wagę - mamy w ofercie węże od lekki, ciężkich aż do węzy super-cieżkich. W kolejnych podkategoriach znalazły się węże techniczne takie jak mamut, deptak. rękaw prosty, rękaw lekki, rękaw folia.
 
Po wybraniu odpowiedniej podkategorii węży technicznych poliuretanowych - odpornych na ścieranie możecie Państwo znaleźć szczegółowy opis produktów zawartych w poszczególnych kategoriach. Opisaliśmy parametry techniczne wszystkich towarów w intuicyjnych tabelach aby łatwiej było Państwu dokonać wyboru ale także po to by produkty były też w łatwy sposób porównywalne między sobą. Przy zakupie radzimy zapoznać się również dodatkowo z tabelą odporności na działanie czynników chemicznych - którą przygotowaliśmy dla tych z Państwa, którzy będą używać węży w miejscach gdzie może wystąpić narażenie na kontakt z taką substancją.

Zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta, który pomoże dobrać odpowiedni wąż, w przypadku gdyby opis przygotowany przez nas nie był dla Państwa wystarczający i pozostawiał wątpliwości przy wyborze odpowiedniego produktu.
Rozwiń opis
Zwiń opis