Narzędzia i maszyny do drewna

Ocena: 4.80 / 5 (1029 głosy)
Narzędzia i maszyny do drewna

Sklep EBMiA jest doskonale zaopatrzony w nowoczesne i funkcjonalne narzędzia oraz maszyny do obróbki drewna. Nasza oferta dla zakładów stolarskich rozpoczyna się od pił taśmowych, a kończy na wysokiej jakości maszynach, w tym między innymi ostrzarkach i wielu innych. Narzędzia oraz maszyny i urządzenia oferowane przez nas to najwyższa półka, pozwalająca osiągnąć najlepszą jakość.
 
Posiadamy w ofercie narzędzia obróbcze, takie jak piły taśmowe, również o dużych obwodach, wszelkiego rodzaju piły tarczowe i trakowe. Bardziej profesjonalna obróbka drewna może odbywać się przy pomocy oferowanych przez nas frezów z węglików spiekanych, które doskonale radzą sobie nawet z precyzyjną obróbką tak trudnego materiału jakim jest drewno.
 
Do obróbki wykańczającej polecamy różnego rodzaju ściernice, przystosowane do pracy z drewnem o różnej wilgotności oraz twardości. Oferujemy narzędzia marki FENES, czyli produkowane przez czołowego producenta narzędzi skrawających. Szeroka oferta naszych narzędzi przystosowana jest do maszyn konwencjonalnych oraz maszyn CNC.

Rozwiń opis
Zwiń opis