Siłowniki pneumatyczne

Ocena: 4.79 / 5 (3918 głosy)
Siłowniki pneumatyczne

Siłowniki pneumatyczne mają szerokie zastosowania, to sprawia, że są wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu. Dla Państwa wygody przygotowaliśmy szeroką ofertę tych urządzeń. W jednym miejscu można odnaleźć wszystkie najważniejsze modele tych siłowników.
 
Pneumatyczne siłowniki są dostępne w naszym sklepie w pięciu postaciach. Konkretnie są to odmiany dwustronnego i jednostronnego działania oraz siłowniki obrotowe, liniowe i dociskowe.  Średnice tłoka w wymienionych przykładach utrzymują się w granicach 6-250 mm. Zatem pole manewru jest bardzo duże.
 
Wszystkie siłowniki pneumatyczne zostały wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi normami. Każdy siłownik dwustronnego i jednostronnego działania od średnicy tłoka 32mm do 160mm został wykonany według standardu ISO 6431. Takie podejście do produkcji sprawiło, że jest on całkowicie wymienny z siłownikami innych producentów wykonanymi w tej samej normie.
 
Każdy siłownik pneumatyczny znajdujący się w naszej ofercie jest doskonałej jakości. Wytrwa długie i intensywne użytkowanie, co jest dla Państwa zaletą, ponieważ nie trzeba będzie go często wymieniać. Warto też zwrócić uwagę na bardzo atrakcyjne ceny tych ważnych urządzeń.

Nasza oferta to nie tylko siłowniki pneumatyczne, znajduje się w niej znacznie więcej elementów. Wśród nich znajdują się:


Znajdą Państwo u nas całą masę niezbędnych urządzeń i narzędzi.
 

W stałej ofercie posiadamy ponad 3000 gotowych siłowników. Na zamówienie możemy wykonać dowolny siłownik.
Rozwiń opis
Zwiń opis