Uszczelnienia techniczne

Uszczelnienia techniczne Uszczelnienia techniczne to szeroki zakres prdouktów począwszy od specjalnych oringów oraz simeringów, poprzez sznury do wykonywania ringów, a skończywszy na precyzyjnych uszczelkach DIN wykonywanych z miedzi wysokiej jakości. Oferta sznurów gumowych pozwala na precyzyjne uszczelnienie wałów, pierścieni oraz tłoków, natomiast uszczelnienia miedziane pozwalają na uszczelnienie hydrauliki siłowej.
 
W naszej ofercie znajdują się uszczelnienia bardzo wielu producentów. Są to między innymi firmy takie jak Inco, Simrit, Dichtomatik, SKF oraz INA. Dzięki bardzo precyzyjnemu wykonaniu oraz niezwykle dużej precyzji wszystkie uszczelnienia są trwałe i bardzo efektywne.
 
EBMiA jest jednym z czołowych dostawców uszczelnień technicznych, które zapewniają prawidłową pracę maszyn, nawet tych, które wymagają dużej precyzji wykonania. Nasza firma posiada również w ofercie uszczelnienia nietypowe, między innymi do maszyn obróbczych oraz maszyn wymagających dobrej szczelności cieczy lub powietrza, jak chociażby przecinarki plazmowe lub lasery.
Rozwiń opis
Zwiń opis