WERA Zestaw 9 kluczy trzpieniowych krótkich, BlackLaser 1,5-10mm

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

WERA Zestaw 9 kluczy trzpieniowych krótkich, BlackLaser 1,5-10mm

WERA Zestaw 9 kluczy trzpieniowych krótkich, BlackLaser 1,5-10mm

Indeks: WEA-950-021737
Kategoria: Zestawy kluczy Imbusowych i TORX
EAN: 4013288112286
Waga: 2.632 kg
3 Przedmioty
zestaw profesjonalnych kluczy trzpieniowych sześciokątnych (tzw. imbusowych, ampulowych) firmy Wera do śrub i wkrętów z gniazdem sześciokątnym stosowanych np. w urządzeniach, maszynach, meblach, rowerach itp. / Cechy: w rozmiarach od 2,0 do 10,0 mm z systemem Hex-Plus zwiększającym powierzchnię styku narzędzia z gniazdem (zwiększa przenoszony moment oraz żywotność narzędzia i...

Producent: WERA

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i
Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
48,25 zł
Cena Brutto / szt.

39,23 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o WERA Zestaw 9 kluczy trzpieniowych krótkich, BlackLaser 1,5-10mm

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Zestaw wysokiej jakości kluczy trzpieniowych do śrub i wkrętów z gniazdem sześciokątnym. Profil Hex-Plus, zapewniający większą powierzchnię styku w gnieździe, minimalizuje efekt działania karbu i ryzyko odkształcenia gniazda śruby. Klucze poddane procesowi obróbki powierzchni Black Laser odznaczają się doskonałą ochroną powierzchni oraz wysoką trwałością. Odporne na ścieranie oznaczenie rozmiarów umożliwia szybki dostęp do potrzebnych narzędzi. W praktycznym uchwycie.

9 kluczy w dwukomponentowym uchwycie
Zastosowanie:do śrub z gniazdem sześciokątnym
Trzpień:czerniony, BlackLaser
Część robocza:Hex-Plus

Odrzuciliśmy klasyczne klucze trzpieniowe, gdyż zbyt często powodują odkształcenie gniazda śruby, wskutek czego śruby nie można już odkręcić, a klucz wyślizguje się z gniazda. Narzędzia z profilem Hex-Plus posiadają większe powierzchnie styku w gnieździe śruby. Efekt działania karbu i ryzyko odkształcenia gniazda śruby są w ten sposób ograniczane. Profil Hex-Plus pozwala dodatkowo na przeniesienie momentu obrotowego większego o 20%.

Śruby z gniazdem sześciokątnym są problematyczne, ponieważ powierzchnie styku, za pośrednictwem których następuje przenoszenie siły z narzędzia na śrubę, są bardzo małe. Rezultatem tego może być uszkodzenie gniazda śruby. Narzędzia z profilem Hex-Plus posiadają większe powierzchnie styku, które temu zjawisku zapobiegają. Profil Hex-Plus pozwala dodatkowo na przeniesienie momentu obrotowego większego o 20%. Dodatkowo narzędzia Hex-Plus mogą być stosowane do standardowych wkrętów z gniazdem sześciokątnym!

Wszystkie klucze trzpieniowe posiadają oznaczenie rozmiarów umożliwiające szybki dostęp do właściwego narzędzia; klucze trzpieniowe „Take it easy" posiadają dodatkowo oznaczenie kolorystyczne.

Klucze trzpieniowe poddane procesowi obróbki powierzchni Black Laser odznaczają się doskonałą ochroną powierzchni oraz wysoką trwałością.

Odporny na zużycie materiał, z którego wykonano uchwyt, umożliwia pewny chwyt kluczy trzpieniowych, ułatwiając równocześnie ich wyjmowanie.