Uszczelnienie do kołnierzy 574 50ml

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Uszczelnienie do kołnierzy 574 50ml

Indeks: LOCTITE 574 50ML
Kategoria: Uszczelnianie połączeń
EAN: 9002010338778
Waga: 0.1 kg
0 Przedmiot
Produkt Loctite 574 jest jednoskładnikowym, szybko utwardzającym się uszczelniaczem anareobowym o średniej wytrzymałości. Utwardzanie produktu następuje po odcięciu kontaktu z powietrzem, kiedy znajduje się on pomiędzy ściśle przylegającymi powierzchniami metalowymi. Służy do uszczelniania ściśle przylegających złącz pomiędzy sztywnymi metalowymi powierzchniami. Zapewnia...

Producent: LOCTITE

Wysyłamy z magazynu w 3 - 5 dni

Dostawa od 11,50 zł i
Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
160,98 zł

130,88 zł bez VAT

Cena Brutto / szt.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Uszczelnienie do kołnierzy 574 50ml

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon
Produkt Loctite 574 jest jednoskładnikowym. szybko utwardzającym się uszczelniaczem anareobowym o średniej wytrzymałości.

Utwardzanie produktu następuje po odcięciu kontaktu z powietrzem. kiedy znajduje się on pomiędzy ściśle przylegającymi powierzchniami metalowymi.

Służy do uszczelniania ściśle przylegających złącz pomiędzy sztywnymi metalowymi powierzchniami. Zapewnia odporność na niskie ciśnienie natychmiast po montażu. Stosowany głównie jako uszczelka formowana w miejscu i na sztywnych połączeniach kołnierzowych np. skrzynia biegów i blok silnika. 

Wskazówki dotyczące stosowania

Aby uzyskać jak najlepsze wyniki. należy dokładnie oczyścić i odtłuścić powierzchnie.Produkt ten przeznaczony do ściśle przylegających do siebie części kołnierzowych przy szczelinach do 0.25mm. Nanosić ręcznie wstęgą lub sitodrukiem na jedną z powierzchni kołnierzowych. Kołnierze należy dociągnąć możliwie jak najszybciej po montażu. aby nie dopuścić do utworzenia się warstwy dystansowej.

Dalsze informacje na temat klejów służących do mocowania połączeń współosiowych można uzyskać w lokalnym ośrodku obsługi technicznej.

Magazynowanie

O ile na etykiecie nie ma innych wskazań. idealnym sposobem jego przechowywania będzie pozostawienie go w zamkniętych pojemnikach w chłodnym i suchym pomieszczeniu w temperaturze pomiędzy 8 C a 28 C.
Resztek materiału nie należy umieszczać z powrotem w jego orginalnym pojemniku. gdyż mogłoby dojść do zanieczyszczenia produktu.

Parametry:

 • Wytrzymałość na ścinanie na stali- 8.5 N/mm2
 • Czas uzyskania pełnej wytrzymałości przy szczelinie 0.05mm (22 C) 
  Stal - 12 godz.
  aluminium - 15 godz.
 • Czas uzyskania początkowej wytrzymałości (22 C) 
  Stal - po 15 min
  aluminium - po 50 min
 • Temperatura pracy - od -55 C do +150 C
 • Kolor - pomarańczowy