Ściągacz izolacji 32AWG÷ Wiha

Indeks: WICHA-42062
Kategoria: Ściągacze izolacji
0 Przedmiot

Producent: WIHA

Wysyłamy z magazynu w 3 - 5 dni

Dostawa od 12,00 zł i
Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
597,78 zł

486,00 zł bez VAT

Cena Brutto / szt.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Ściągacz izolacji 32AWG÷ Wiha

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon
730 35 35 35

Prosty sposób zdejmowania izolacji” zapewniają automatyczne szczypce do zdejmowania izolacji firmy Wiha. Funkcja cięcia umożliwia przycinanie kabli na żądaną długość. Ponadto zintegrowana osłona zabezpieczająca ostrze zapobiega obrażeniom ręki, a dzięki funkcji automatycznego zamykania można uniknąć przypadkowego uszkodzenia struktury wiązki kablowej. Z pomocą tej jednej pary szczypiec możliwe jest zdejmowanie izolacji z kabli o przekroju 0,03-16 mm². Ponadto nastawny ogranicznik długości umożliwia precyzyjne wykonywanie pracy.

Prócz tego szczypce do zdejmowania izolacji wyróżniają się bardzo cichą pracą. Aby podczas zdejmowania izolacji z kabli o dużym przekroju przekraczającym 6 mm² zredukować odrzut i chronić przeguby rąk można zastosować w szczypcach amortyzator wchodzący w skład zestawu. Ponadto w dowolnym momencie można użyć noży zapasowych i elementów wymiennych schowanych w rękojeści.

Po zabezpieczeniu rękojeści szczypce do zdejmowania izolacji są mocno zablokowane i nie zajmują wiele miejsca, a tym samym nadają się optymalnie do przenoszenia. Zastosowanie do obróbki kabli o przekroju od 0,03-16 mm² na określoną długość, usuwania z nich płaszcza i izolacji.