Pas zębaty - metraż - 15 HTD 3M kord szklane włókno, neoprenowy 1000mm

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Pas zębaty - metraż - 15 HTD 3M kord szklane włókno, neoprenowy 1000mm

Indeks: PZM-15HTD 3M SW-1000
Kategoria: Pas zębaty w metrażu
EAN: 0089926158460
Waga: 0.04 kg
1 Przedmiot
Parametry:
Podziałka:HTD 3M
Szerokość [mm]:15mm
Kord:włókno szklane
Materiał:neopren

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
35,98 zł
Cena Brutto / szt.

29,25 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Pas zębaty - metraż - 15 HTD 3M kord szklane włókno, neoprenowy 1000mm

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Pas zębaty o oznaczeniu 15 HTD 3M to produkt, stworzony z myślą o precyzyjnych zastosowaniach w różnorodnych maszynach i układach napędowych. Jego konstrukcja oparta na kordzie z włókna szklanego i neoprenowej powłoce o długości 1000 mm sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów poszukujących trwałego i efektywnego rozwiązania w dziedzinie napędów zębatych.

Główne cechy produktu:

  • Wysoka Wytrzymałość Kordu Włókna Szklanego: Pas ten wykorzystuje kord z włókna szklanego, co sprawia, że jest niezwykle wytrzymały na obciążenia oraz odporny na działanie sił rozciągających.
  • Precyzyjny Profil Zębaty 15 HTD 3M: Charakteryzuje się precyzyjnym profilem zębatym, co przekłada się na skuteczne i bezpieczne przenoszenie napędu w różnych aplikacjach.
  • Trwała Powłoka Neoprenowa: Neoprenowa powłoka zabezpiecza pas przed wpływem warunków atmosferycznych, olejów, czy też innych czynników środowiskowych, co zwiększa jego trwałość.
  • Uniwersalność Zastosowań: Pas 15 HTD 3M o długości 1000 mm jest uniwersalny i sprawdzi się w różnych rodzajach maszyn, napędów i układów napędowych, gwarantując skuteczność i niezawodność.

Korzystając z tego pasu zębatego, użytkownicy mogą mieć pewność co do niezawodności napędu, a także precyzji w przenoszeniu ruchu. Jego konstrukcja i właściwości sprawiają, że jest doskonałym wyborem dla profesjonalistów, dla których kluczowe są trwałość, wydajność i precyzja w jednym produkcie.

Dane techniczne
Podziałka
HTD 3M
Szerokość [mm]
15mm
Kord
włókno szklane
Materiał
neopren