Łożysko kulkowe zwykłe MR83 ZZ EZO 3x8x3

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Łożysko kulkowe zwykłe MR83 ZZ EZO 3x8x3

Indeks: L0101-001-3161
Kategoria: Łożyska kulkowe zwykłe
Waga: 0.002 kg
4 Przedmioty
Parametry:
Średnica wewnętrzna d [mm]:3
Średnica zewnętrzna D [mm]:8
Szerokość B [mm]:3
Zabudowa:2Z
Luz:normalny
Producent: EZO

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
19,24 zł
Cena Brutto / szt.

15,64 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Łożysko kulkowe zwykłe MR83 ZZ EZO 3x8x3

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Łożysko kulkowe typu MR83ZZ jest łożyskiem kulkowym posiadającym 1 rząd kulek o średnicy zewnętrznej wynoszącej 8,00 i średnicy wewnętrznej wynoszącej 3,00. Łożysko MR83ZZ charakteryzuje się możliwością przenoszenia obciążeń promieniowych oraz osiowych i ze względu na swoje właściwości mechaniczne oraz możliwości, wykorzystywane jest w bardzo szerokim stopniu w przemyśle, branży maszynowej oraz w branży transportu bliskiego.

Producent łożyska firma EZO zadbała | zadbał o to, żeby zachowane były wszystkie techniczne aspekty i właściwości łożyska kulowego oraz jego wytrzymałość na dodatkowe obciążenia. Łożysko firma wyprodukowane przez firmę EZO pozwala na stosowanie go również na wałach i osiach obracających się z dużą prędkością. Łożysko posiada niezwykle wysoką odporność na działanie sił promieniowych i osiowych.

Łożysko MR83ZZ jest łożyskiem kulowym, zatem charakteryzuje się wysokim stopniem uniwersalności i bardzo prostą, a co za tym idzie, niezwykle zwartą konstrukcją. Pozwala to na pracę w trudnych warunkach, oraz nie wymaga częstej konserwacji. Doskonale sprawdza się jako stosowane w obudowie z dodatkowymi uszczelnieniami. Odporne jest na brak wysokiej osiowości wału, ze względu na zastosowanie elementów tocznych w postaci kulek, które pozwalają na przenoszenie dwóch par sił.

Doskonałe techniczne parametry, niezwykle wysoki stopień trwałości oraz niska cena, to największe zalety łożyska MR83ZZ. Zastosowanie dodatkowej zabudowy 2Z pozwala na ustabilizowanie pracy łożyska oraz osiągnięcie lepszych właściwości mechanicznych niezbędnych przy bardzo dużych prędkościach obrotowych lub przy przenoszeniu większych sił osiowych bądź promieniowych.

Łożyska kulkowe zwykłe jednorzędowe, dwurzędowe
Dane techniczne
Średnica wewnętrzna d [mm]
3
Średnica zewnętrzna D [mm]
8
Szerokość B [mm]
3
Zabudowa
2Z
Luz
normalny
Flansza [mm]
nie
nierdzewne
nie
Oznaczenie
MR83