Łożysko kulkowe zwykłe 625 2Z 5x16x5

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Łożysko kulkowe zwykłe 625 2Z 5x16x5

Indeks: L0101-001-0656
Kategoria: Łożyska kulkowe zwykłe
Waga: 0.005 kg
226 Przedmioty
Parametry:
Średnica wewnętrzna d [mm]:5
Średnica zewnętrzna D [mm]:16
Szerokość B [mm]:5
Zabudowa:2Z
Luz:normalny

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i
Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
1,65 zł
Cena Brutto / szt.

1,34 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Łożysko kulkowe zwykłe 625 2Z 5x16x5

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Bardzo popularne, szeroko stosowane i niezwykle atrakcyjne cenowo łożysko kulkowe 625 2Z, jest łożyskiem przystosowanym do pracy na dużych prędkościach obrotowych oraz do przenoszenia obciążeń poprzecznych i wzdłużnych. Łożysko 625 2Z posiada 1 rząd kulek, zostało wykonane.

Dane techniczne łożyska:

  • Średnica wewnętrzna: 5,00
  • Średnica Zewnętrzna: 16,00
  • Zabudowa: 2Z

Właściwości i cechy charakterystyczne łożyska kulkowego

Łożysko 625 2Z jest łożyskiem kulkowym, zatem jego cechą charakterystyczną jest wysoki stopień uniwersalności. Oferuje możliwość pracy przy bardzo dużych obciążeniach, działających wzdłużnie i poprzecznie, a także możliwość pracy na bardzo dużych prędkościach obrotowych. To powoduje, że łożysko 625 2Z jest jednym z najbardziej powszechnie stosowanych łożysk kulkowych w przemyśle i branży maszynowej. Możliwość pracy w trudnych warunkach przemysłowych, przy wysokim stopniu zapylenia, wilgotności oraz przy niskich i wysokich temperaturach sprawia, że łożysko 625 2Z jest chętnie wybieranym łożyskiem.

Łożyska kulkowe każdego typu przystosowane są do łożyskowania wałów i osi o zróżnicowanych wielkościach. Dla łożysk kulkowych nie jest problematyczna praca na dużych prędkościach obrotowych przy niewielkich rozmiarach, a dzięki specjalnemu środkowi smarującemu zamkniętemu w łożysku, łożysko przez długi czas nie wymaga dodatkowej konserwacji oraz obsługi.

Powszechność stosowania łożyska 625 2Z wynika z jego wysokiej efektywności mechanicznej, niskiej ceny oraz szerokich możliwości przenoszenia obciążeń w obu kierunkach. Jest to produkt profesjonalny, dostosowany do potrzeb przemysłowych i maszynowych, który dzięki nowoczesnej technologii produkcji osiąga bardzo wysoką efektywność mechaniczną.

Łożyska kulkowe zwykłe jednorzędowe, dwurzędowe
Dane techniczne
Średnica wewnętrzna d [mm]
5
Średnica zewnętrzna D [mm]
16
Szerokość B [mm]
5
Zabudowa
2Z
Luz
normalny
Flansza [mm]
nie
nierdzewne
nie
Oznaczenie
625