WERA Zestaw 11 kluczy płasko-oczkowych z grzechotką Joker

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

WERA Zestaw 11 kluczy płasko-oczkowych z grzechotką Joker

WERA Zestaw 11 kluczy płasko-oczkowych z grzechotką Joker

Indeks: WEA-05020013001
Kategoria: Klucze płasko-oczkowe z grzechotką
EAN: 4013288167521
Waga: 1.932 kg
1 Przedmiot
Parametry:
Rozmiar 1:8 mm 10 mm 11 mm 12 mm 13 mm 14 mm 15 mm 16 mm 17 mm 18 mm 19 mm
Rozmiar 2:8 mm 10 mm 11 mm 12 mm 13 mm 14 mm 15 mm 16 mm 17 mm 18 mm 19 mm
Producent: WERA

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i
Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
1 124,36 zł
Cena Brutto / szt.

914,11 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o WERA Zestaw 11 kluczy płasko-oczkowych z grzechotką Joker

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Zestaw wysokiej jakości kluczy płasko-oczkowych z grzechotką: wszystko, co powinien zapewnić klucz. I jeszcze więcej. Szybciej, lepiej, bezpieczniej. Tak właśnie działa Joker. Nowa generacja kluczy płasko-oczkowych z grzechotką. 11-częściowy zestaw w wytrzymałym etui. Do śrub i nakrętek z łbem sześciokątnym. Funkcja przytrzymywania z metalową płytką zmniejszającą ryzyko zgubienia śruby lub nakrętki. Bardzo twarde ząbki wymiennej płytki zabezpieczają śruby i nakrętki oraz zmniejszają ryzyko ześlizgiwania się klucza. Wbudowany ogranicznik zapobiega ześlizgiwaniu się klucza z łba śruby i umożliwia przenoszenie wysokich momentów obrotowych. Podwójny profil sześciokątny zapewnia doskonałe połączenie kształtowe między kluczem a śrubą bądź nakrętką, zmniejszając tym samym ryzyko ześlizgiwania. Kąt pracy 30° eliminuje czasochłonne obracanie klucza przy pokręcaniu. Niezwykle drobna podziałka z 80 zębami zapewnia maksymalną elastyczność nawet w wąskich przestrzeniach. Przenoszenie wysokich momentów obrotowych i podwyższona wytrzymałość na zginanie dzięki specjalnej geometrii. Wykonany z wysokiej jakości stali chromowo-molibdenowej z powłoką chromowo-niklową dla ochrony przed korozją. Z systemem wyszukiwania narzędzi "Take it easy": oznaczenie kolorystyczne rozmiaru.

Zestaw kluczy płasko-oczkowych z grzechotką
11-częściowy
W wytrzymałym etui

Szybka i precyzyjna grzechotka kluczy Joker to idealne rozwiązanie do prawie każdego zadania. Drobna podziałka z 80 zębami zapewnia maksymalną elastyczność nawet w wąskich przestrzeniach.

Gdy zaczęliśmy zajmować się kluczami płaskimi, zastanawialiśmy się, dlaczego klucz trzeba ciągle obracać, dlaczego w ogóle jest wygięty, z jakiego powodu śruby ciągle wypadają, a klucz ześlizguje się z łba śruby, kalecząc palce? Wymyśliliśmy klucz płaski na nowo, uzyskując w rezultacie prawdziwego Jokera, który sprawdza się nawet tam, gdzie inne narzędzia zawodzą.

Funkcja przytrzymywania klucza Joker pozwala na bezpieczne przenoszenie nakrętek i śrub bezpośrednio na miejsce montażu, umożliwiając ich szybkie i pewne wkręcenie. W ten sposób skutecznie eliminowane jest ryzyko upuszczenia śruby i nakrętki oraz konieczność ich czasochłonnego szukania.

Ciągłe nakładanie klucza, poprawianie chwytu, kontrola przykładanej siły, aby uniknąć zranienia podczas pokręcania? To już przeszłość. Ogranicznik umieszczony w główce klucza Joker zapobiega ześlizgiwaniu się klucza z łba śruby. W ten sposób praca staje się łatwiejsza, umożliwiając zastosowanie znacznie większej siły podczas pokręcania.

Podwójny profil sześciokątny klucza Joker zapewnia doskonałe połączenie kształtowe między kluczem a śrubą bądź nakrętką. Wymienna, hartowana płytka metalowa przymocowana do szczęki klucza Joker wgryza się swoimi bardzo twardymi ząbkami w łeb śruby. Oba rozwiązania zapobiegają ześlizgiwaniu się klucza nawet przy wysokich momentach obrotowych.

Joker oferuje kąt pracy 30° i podwójny profil sześciokątny. Dzięki temu oraz dzięki swojej prostej główce Joker eliminuje całkowicie konieczność obracania klucza. Joker pozwala na odkręcanie, kontrowanie i dokręcanie śrub i nakrętek w sytuacjach, w których tradycyjne narzędzia zawodzą. Połączenie ogranicznika i małego kąta pracy gwarantuje także efektywny montaż złączy rurowych.

Grzechotka w kluczu oczkowym posiada drobną podziałkę z 80 zębami, zapewniając maksymalną elastyczność nawet w wąskich przestrzeniach.

System wyszukiwania narzędzi Take it easy z oznaczeniem kolorystycznym rozmiarów ułatwia i przyspiesza odnajdywanie właściwego narzędzia. System identyfikacji rozmiaru narzędzi do śrub z gniazdem sześciokątnym (klucze trzpieniowe, klucze nasadowe Zyklop z grotami), śrub i nakrętek sześciokątnych (klucz płaski Joker, klucze nasadowe Zyklop z funkcją przytrzymywania) i śrub z profilem TORX® (klucze trzpieniowe, klucze nasadowe Zyklop z grotami).

Dane techniczne
Rozmiar 1
8 mm 10 mm 11 mm 12 mm 13 mm 14 mm 15 mm 16 mm 17 mm 18 mm 19 mm
Rozmiar 2
8 mm 10 mm 11 mm 12 mm 13 mm 14 mm 15 mm 16 mm 17 mm 18 mm 19 mm