WERA Klucze imbusowe trzpieniowe długie z kulką czernione 1,5-10mm 950 PKL9 BM N

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

WERA Klucze imbusowe trzpieniowe długie z kulką czernione 1,5-10mm 950 PKL9 BM N

WERA Klucze imbusowe trzpieniowe długie z kulką czernione 1,5-10mm 950 PKL9 BM N

Indeks: WEA-05022086001
Kategoria: Klucze imbusowe Hex
EAN: 4013288104809
Waga: 0.41 kg
20 Przedmioty

Producent: WERA

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i
Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
78,46 zł
Cena Brutto / szt.

63,79 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o WERA Klucze imbusowe trzpieniowe długie z kulką czernione 1,5-10mm 950 PKL9 BM N

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamów przez telefon

Zestaw wysokiej jakości kluczy trzpieniowych do śrub i wkrętów z gniazdem sześciokątnym w praktycznym uchwycie z odpornego na zużycie materiału gwarantującym pewny chwyt narzędzi i jednocześnie łatwe ich wyjmowanie. Klucze trzpieniowe z profilem Hex-Plus: profil Hex-Plus, zapewniający większą powierzchnię styku w gnieździe, minimalizuje efekt działania karbu i ryzyko odkształcenia gniazda śruby. Kulka umieszczona na długim ramieniu umożliwia łatwą pracę trudno w dostępnych przestrzeniach montażowych. Klucze poddane procesowi obróbki powierzchni Black Laser odznaczają się doskonałą ochroną powierzchni oraz wysoką trwałością. Wygrawerowane laserowo i dzięki temu odporne na ścieranie oznaczenie rozmiarów umożliwia szybki dostęp do potrzebnych narzędzi.

9 kluczy w dwukomponentowym uchwycie
Zastosowanie:do śrub z gniazdem sześciokątnym
Trzpień:czerniony, BlackLaser
Część robocza:Hex-Plus, kulka do prac pod kątem

Odrzuciliśmy klasyczne klucze trzpieniowe, gdyż zbyt często powodują odkształcenie gniazda śruby, wskutek czego śruby nie można już odkręcić, a klucz wyślizguje się z gniazda. Narzędzia z profilem Hex-Plus posiadają większe powierzchnie styku w gnieździe śruby. Efekt działania karbu i ryzyko odkształcenia gniazda śruby są w ten sposób ograniczane. Profil Hex-Plus pozwala dodatkowo na przeniesienie momentu obrotowego większego o 20%.

Śruby z gniazdem sześciokątnym są problematyczne, ponieważ powierzchnie styku, za pośrednictwem których następuje przenoszenie siły z narzędzia na śrubę, są bardzo małe. Rezultatem tego może być uszkodzenie gniazda śruby. Narzędzia z profilem Hex-Plus posiadają większe powierzchnie styku, które temu zjawisku zapobiegają. Profil Hex-Plus pozwala dodatkowo na przeniesienie momentu obrotowego większego o 20%. Dodatkowo narzędzia Hex-Plus mogą być stosowane do standardowych wkrętów z gniazdem sześciokątnym!

Kulka umieszczona na końcówce wkrętaka pozwala na odchylanie osi narzędzia względem osi wkrętu, umożliwiając dokręcanie i odkręcanie pod kątem.

Wszystkie klucze trzpieniowe posiadają oznaczenie rozmiarów umożliwiające szybki dostęp do właściwego narzędzia; klucze trzpieniowe „Take it easy" posiadają dodatkowo oznaczenie kolorystyczne.

Klucze trzpieniowe poddane procesowi obróbki powierzchni Black Laser odznaczają się doskonałą ochroną powierzchni oraz wysoką trwałością.

Odporny na zużycie materiał, z którego wykonano uchwyt, umożliwia pewny chwyt kluczy trzpieniowych, ułatwiając równocześnie ich wyjmowanie.