Powrót do Gałki i rękojeści

Filtruj

L [mm]

L [mm]

D [mm]

D [mm]

Otwór montażowy d

Otwór montażowy d

Otwór montażowy h

Otwór montażowy h

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Rękojeści dwustopniowe IEL.N SOFT

Ocena: 4.80 / 5 (20 głosy)
Rękojeści dwustopniowe IEL.N SOFT

Właściwości:

Rękojeści IEL.N SOFT - właściwościRękojeści IEL.N SOFT - właściwościRękojeści IEL.N SOFT - właściwości


Materiał

Wysokoudarowy wzmocniony technopolimer na bazie polipropylenu (PP), powleczony delikatnym w dotyku elastomerem (TPE) związanym chemicznie (twardość wg Shore'a A 70). Materiał posiada certyfikat FDA (U.S. Food and Drug Administration). Odporny na rozpuszczalniki, oleje, smary i inne czynniki chemiczne.


Kolor

Czarny, wykończony na mat.


Zaślepka

Otwór gładki nieprzelotowy.
Elastyczne łączenie przez wciśnięcie na trzpień wykonany w tolerancji h9, niewrażliwe na drgania, nie ma tendencji do obluzowania się podczas normalnych warunków pracy (patrz Dane Techniczne).


Właściwości i zastosowania

Powierzchnia pokryta ''miękkim w dotyku'' elastomerem, polepsza chwyt nawet w obecności oleji, smarów i potu. Z tego powodu rękojeść ta jest odpowiednia do stosowania w sprzęcie fitness, narzędziach i maszynach ogrodniczych, transporcie dóbr, precyzyjnych instrumentach oraz sprzęcie rehabilitacyjnym.


Instrukcja montażu

Rękojeść starannie dopasować do lekko sfazowanego końca trzpienia i ręką wcisnąć na miejsce. Przy pomocy plastikowego lub drewnianego młotka dobić rękojeść do oporu. Przy dobijaniu zalecamy użycie materiału do przykrycia produktu w celu uniknięcia zniszczenia powierzchni.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Rękojeści dwustopniowe IEL.N SOFT
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.