Powrót do Uchwyty przemysłowe

Filtruj

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Uchwyt z pneumatycznym zaworem rozdzielającym EBR-PN

Ocena: 4.76 / 5 (17 głosy)
Uchwyt z pneumatycznym zaworem rozdzielającym EBR-PN

Właściwości:

Uchwyt EBR-PN - właściwościUchwyt EBR-PN - właściwości


Materiał

Wzmocniony włóknem szklanym technopolimer na bazie poliamidu (PA). Odporny na rozpuszczalniki, oleje, smary i inne czynniki chemiczne.


Kolor

Szaro-czarny, wykończony mat.


Przycisk

Jasno-niebieski technopolimer, wykończony na połysk.


Zaślepki

Technopolimer, kolor szaro-czarny, wykończony na mat. Dostarczane zamontowane, zdejmowane wkrętakiem płaskim.

 

- EBR-PN-3/2-NO: zawór pneumatyczny jest normalnie otwarty. Wciśnięcie przycisku odcina napływ powietrza i powoduje odpływ powietrza do atmosfery.


 

- EBR-PN-3/2-NC: zawór pneumatyczny jest normalnie zamknięty a odpływ powietrza do atmosfery otwarty. Wciśnięcie przycisku powoduje odcięcie odpływu i jednocześnie napływ powietrza.


 

- EBR-PN-5/2: Uruchomienie przycisku przełącza jednocześnie napływ i odpływ powietrza pomiędzy dwoma dostępnymi przyłączami.


Działanie
Konstrukcja zaworu oparta jest na trzech złączach pneumatycznych, przystosowanych do współpracy z przewodami pneumatycznymi o średnicy 4mm. Uchwyt posiada pneumatyczny zawór rozdzielający w wykonaniu (3/2) lub (5/2) sterowany mechanicznie. Siła potrzebna do uruchomienia przycisku jest niezależna od ciśnienia powietrza. Uchwyt jest skonstruowany w taki sposób, że odprowadza powracające z układu powietrze wprost do atmosfery.

Funkcjonowanie

Konstrukcja zaworu oparta jest na trzech złączach pneumatycznych, przystosowanych do współpracy z przewodami pneumatycznymi o średnicy 4mm.
Uchwyt posiada pneumatyczny zawór rozdzielający w w ykonaniu 3/2 lub 5/2 sterowany mechanicznie. Siła potrzebna do uruchomienia przycisku jest niezależna od ciśnienia powietrza.
Uchwyt jest skonstruowany w taki sposób, że odprowadza powracające z układu powietrze wprost do atmosfery.
Więcej informacji patrz
Dane Techniczne.


Rozwiń opis
Zwiń opis
Uchwyt z pneumatycznym zaworem rozdzielającym EBR-PN
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.