Osprzęt siłowy

Ocena: 4.79 / 5 (94 głosy)
Osprzęt siłowy

Osprzęt siłowy czyli przede wszystkim wtyczki i gniazda to elementy, które bezpośrednio pobierają bądź doprowadzają prąd do źródła. Dlatego są to ważne, newralgiczne elementy sieci. Nasz osprzęt siłowy jest sprawdzony i nowoczesny, dzięki czemu mają Państwo gwarancję stabilności i bezpieczeństwa sieci w domu lub w przedsiębiorstwie.

Siła – „prąd” o 3-fazowym, naprzemiennym napięciu 230V, które daje napięcie skuteczne 400V. Wymaga 4 lub 5 przewodów.

Jak większość tak ważnych elementów, wtyczki i gniazda są szczegółowo scharakteryzowane i wymagają dokonania odpowiedniego wyboru.

Oferujemy Państwu wtyczki siłowe firm ELEKTROMET oraz PCE Polska w wersjach (natężenie prądu/ilość bolców): 16/4, 16/5 oraz specjalistyczne wtyczki 32/4 oraz 32/5. Wszystkie w różnych konfiguracja, 4 i 5 – bolcowe (3P+Z/3P+N+Z). Wykonane są z tworzywa sztucznego PA6 (Poliamid wytłaczany – wysoka odporność na obtarcia, uderzenia, wstrząsy).

Gniazda przez nas oferowane również posiadają wiele wariantów. Oczywiście, pasują do wtyczek 16/4, 16/5, 32/4, 32/5. Z wyłącznikiem, dzięki czemu nie trzeba ciągle odłączać kabla, na 3/4/5 styków, wielobolcowe, z dławikiem, dzięki czemu można przekształcić je w gniazdo wiszące, tablicowe. Metalowe i plastikowe. Także przenośne gniazda, przydatne przy konstruowaniu przedłużaczy.

Wtyczki i gniazda przez Państwa wybrane muszą pokrywać się z konfiguracją sieci. Dlatego należy dokładnie czytać specyfikację, aby zakupić odpowiedni sprzęt. Wymaga tego działanie oraz bezpieczeństwo sieci.

W razie problemów, nasi pracownicy chętnie Państwu pomogą.

Rozwiń opis
Zwiń opis