Fartuch skórzany

Ocena: 4.85 / 5 (39 głosy)
Fartuchy ochronne skórzane Do ochrony ciała, by zapewnić bezpieczeństwo podczas wykonywania prac doskonale przydaje się również fartuch skórzany. W ofercie przygotowaliśmy dla Państwa kilka rodzajów fartuchów skórzanych, które są najlepszymi wyborami w swoich kategoriach cenowych. Dobraliśmy specjalnie ofertę w ten sposób byście mieli Państwo pewność, że kupując towar od nas kupujecie towar sprawdzony i spełniający swoje zadanie. Jest to szczególnie ważne gdy kupuje produkt takich jak fartuch skórzany z kategorii Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. Gdy chodzi o bezpieczeństwo naszego zdrowia i życia z pewnością nie chcemy ryzykować dlatego wybieramy produkty odpowiednio sprawdzone. Nasze produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty dzięki czemu nie ma wątpliwości, że nie zawiodą nas w momencie gdy będą faktycznie potrzebne.
 
Jednym z najczęściej wybieranych przez naszych klientów produktów są fartuchy skórzane dla spawacza. Wykonane są one z trzech elementów skóry bydlęcej krytej. Fartuchy są wykonane ze skóry o bardzo wysokiej wyprawie chromowej co sprawia, że skóra osiąga bardzo dobre parametry wytrzymałościowe a także ma bardzo dobre właściwości użytkowe. Trzeba podkreślić, że zaletą takich fartuchów, poza bezwzględnym bezpieczeństwem jest także wygoda i komfort użytkowania szczególnie ważne gdy korzystamy z tego ubioru przez większość dnia pracy. Mamy w ofercie także fartuchy wykonane z jednoczęściowej skóry bydlęcej.

Przy zakupie fartucha skórzanego poza materiałem z jakiego został wyprodukowany warto zwrócić uwagę także na rozmiar. W zależności od naszych indywidualnych potrzeb powinniśmy dobrać fartuch o odpowiednich rozmiarach. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości przy wyborze produktów znajdujących się w tej kategorii, zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta, który z chęcią odpowie na wszelkie pytania i postara się pomóc w doborze odpowiedniego do Państwa preferencji fartucha skórzanego.
Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: BHP-00064

Fartuch ochronny skórzany dwoina weldas gr. dł. 91

Producent: WELDAS
Cena
169,24 zł / szt
137,59 zł bez VAT
Wszystkie ubrania z serii Golden Brown są zrobione z ognioodpornej skóry wołowej oraz zszyte nicią KEVLAR. Fartuch posiada wygodne paski mocujące....
Termin realizacji:
24h
Indeks: BHP-00066

Fartuch ochronny skórzany lico czarne zbro kat II

Cena
125,68 zł / szt.
102,18 zł bez VAT
Fartuch ochronny skórzany dla spawacza wykonany z TRZECH ELEMENTÓW skóry bydlęcej krytej (licowanej) w kolorze czarnym o wysokiej jakości wyprawie chromowej nadającej skórze bardzo dobre parametry wytrzymałościowe i właściwości użytkowe....
Termin realizacji:
3 - 5 dni