Filtruj

Zastosowanie

Zastosowanie

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

Nowe i Polecane

Ochrona dróg oddechowych

Ochrona dróg oddechowych - BHP

W kategorii ochrona dróg oddechowych znajdziecie różne akcesoria służące do ochrony zdrowia i bezpieczeństwa pracownika - nie bez powodu artykuły te znajdują się w szerszej kategorii Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. Akcesoria zawarte w tej kategorii bardzo mocno zwiększają bezpieczeństwo pracowników jeżeli chodzi o ochronę pracownika przed oparami, pyłami innymi gazami czy też niedoborem tlenu. W ofercie przygotowaliśmy wiele artykułów, które powinny zaspokoić potrzeby wymagających klientów. W przypadku gdyby jednak okazało się, że w naszym sklepie brakuje towaru, który Państwo potrzebujecie, zapraszamy do skontaktowania się z naszym działem handlowym w celu ustalenia czy możliwe jest jego specjalne przygotowanie.

W kategorii ochrona dróg oddechowych znajdziecie Państwo na przykład półmaski filtrujące z zaworkiem oraz bez zaworka. Są to akcesoria przeznaczone do ochrony układu oddechowego przed aerozolami z ciekłą fazą rozproszoną. Są także maski przeznaczone do ochrony przed aerozolami cząstek stałych. Nasze półmaski posiadają odpowiednie certyfikaty gwarantujące, że nasze towary są bezpieczne. W ofercie znajdziemy także półmaski wielokrotnego użytku montowane za pomocą łączników bagnetowych. W naszym sklepie znajdzie Państwo także filtry przeciwpyłowe, które dzięki specjalnego obudowie odpowiednio filtrują zanieczyszczenia. Zwróćmy również uwagę na pochłaniacze, które są idealne do stosowania w czasie używania półmasek. Pochłaniacze te w zależności od modelu przystosowane są do pracy w różnych warunkach zewnętrznych - w cieplejszych bądź chłodniejszych temperaturach otoczenia. Mamy także bardzo zaawansowane maski panoramiczne, które są niezwykle bezpieczne oraz łatwe w obsłudze i utrzymaniu czystości.

Odpowiedni strój zabezpieczający jest niezbędny nawet podczas malowania farbami rozpuszczalnikowymi lub w trakcie używania silnych detergentów. Mogą one bowiem w bardzo krótkim czasie podrażnić drogi oddechowe. Właśnie dlatego w swoim wyposażeniu warto posiadać maseczki wielokrotnego użytku, które przydadzą się nawet podczas majsterkowania. W naszej ofercie dostępne są zarówno maseczki z zaworami, jak i filtrami, które pozwolą swobodnie oddychać podczas pracy, a jednocześnie skutecznie ochronią drogi oddechowe. Wśród produktów dostępnych w naszym asortymencie znajdziesz także maseczki zakrywające całą twarz, dzięki czemu nie ma już potrzeby kupowania dodatkowo okularów do osłonięcia oczu. Są to m.in. osłony poliwęglanowe lub osłony wykonane z siatki. Sprawdzą się podczas pracy na zewnątrz, np. w trakcie ścinania gałęzi i innych zajęć, podczas których opiłki drewna mogą dostać się do oczu. Niektóre maski wyposażone są również w nauszniki skutecznie chroniące słuch przed wszelkimi hałasami.

Zachęcamy do kontaktu z obsługą klienta w celu wybrania odpowiedniego towaru z kategorii ochrona dróg oddechowych, dzięki pomocy naszych ekspertów z pewnością znajdziecie Państwo towar, który spełni Wasze oczekiwania i będzie bezpieczny dla pracowników.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Indeks: BHP-00169
Filtr przeciwpyłowy 3M P1 5911
  • -31%

Filtr przeciwpyłowy 3M P1 5911

Producent: 3M
Cena
7,78 zł / 2 szt
6,33 zł bez VAT

Pakowane po 2 szt.

Filtr przeciwpyłowy do stosowania z półmaskami serii 7500 oraz półmaskami i maskami serii 6000.
Mocowanie: podstawki 603, pokrywy 501 lub w zestawie z pochłaniaczem gazowym i pokrywą 501. 

Termin realizacji:
24h
Indeks: KN95
Maseczka z klipsem na nos KN95 20szt
  • -20%

Maseczka z klipsem na nos KN95 20szt

Cena
28,11 zł / kpl.
22,86 zł bez VAT

Wykonanie: włóknina, cztery warstwy kolor biały, mocowana na delikatne, wytrzymałe gumki.
Skuteczność filtracji: do 95%.

Termin realizacji:
24h
Indeks: BHP-00180
Pochłaniacz 3M ABE1 6057
  • -20%

Pochłaniacz 3M ABE1 6057

Producent: 3M
Cena
50,61 zł / szt.
41,14 zł bez VAT

Zapewnia ochronę przed parami organicznymi (o temperaturze wrzenia powyżej 65°C), gazami nieorganicznymi i gazami kwaśnymi.

Do stosowania z półmaskami serii 7500 oraz półmaskami i maskami serii 6000.

Termin realizacji:
24h
Indeks: BHP-00182
Pochłaniacz 3M ABEK1 6059
  • -20%

Pochłaniacz 3M ABEK1 6059

Producent: 3M
Cena
68,58 zł / 2 szt
55,75 zł bez VAT

Zapewnia ochronę przed parami organicznymi (o temperaturze wrzenia powyżej 65°C), gazami nieorganicznymi, gazami kwaśnymi oraz amoniakiem i jego pochodnymi.

Pochłaniacz gazowy do stosowania z półmaskami serii 7500 oraz półmaskami i maskami serii 6000. 

Termin realizacji:
24h
Indeks: BHP-9304
Półmaska filtrująca FFP1
  • -19%

Półmaska filtrująca FFP1

Cena
17,07 zł / szt.
13,88 zł bez VAT

Półmaska przeciwpyłowa klasy FFP1 z zaworkiem

Termin realizacji:
24h