Wewnętrzne

Ocena: 4.81 / 5 (1203 głosy)
Pierścienie segera wewnętrzne

Pierścienie segera wewnętrzne na rynku można odnaleźć również pod nazwą pierścieni osadczych sprężynujących. Prawidłowe funkcjonowanie maszyny zależy w dużej mierze od ich obecności (służą do zabezpieczenia przed przemieszczeniem osiowym elementów maszyny). Chodzi tu przede wszystkim o łożyska, tuleje, tarcze, koła zębate. Opisywane elementy można odnaleźć na wałach i osiach lub też w otworach.   Pierścień segera wewnętrzny to nie jedyna opcja w naszej ofercie, warto też przyjrzeć się odmianie zewnętrznej. Pierścienie rozprężne, które dla Państwa przygotowaliśmy mają najmniejszą sprężystość promieniową wśród dostępnych pierścieni osadczych.  

Pierścienie segera wewnętrzne montowane są w sposób osiowy na wałkach z rowkami, do tego celu wykorzystuje się specjalistyczne szczypce. Głównym zastosowaniem pierścieni jest skuteczna ochrona łożysk igiełkowych. Opisywane części posiadają charakterystyczną cechę, brakuje w nich otworów do mocowania. Do tego dochodzi też kształt centryczny a nie mimośrodowy.  

Wybór ofery pierścienii segera wewnętrzne sprzedawanych w naszym sklepie to gwarancja najwyższej jakości i atrakcyjnej ceny. Zaopatrujemy się wyłącznie u renomowanych producentów, zatem wszystkie pierścienie to gwarancja sprawności.

Rozwiń opis
Zwiń opis
Pierścienie segera wewnętrzne
Rysunek techniczny
Aby sortować po cechach produktu kliknij w nazwę parametru.