ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia
grafika
Wyszukiwarka:
Język strony:
Doradztwo techniczne
Doradztwo techczniczneGwarantujemy doradztwo techniczne w zakresie mechaniki, automatyki i budowy maszyn. Szereg wykwalifikowanych doradców technicznych chętnie odpowie na każde pytanie, doradzi, jak wybrać i dopasować produkt do Państwa potrzeb. Wystarczy zadzwonić lub napisać, by rozwiać swoje wątpliwości.
bok_strzalka
Dostępność towaru
Dostępność towaru Dysponujemy dużym stanem asortymentowym, dlatego towar dostępny w magazynie jest wysyłany w ciągu 24 godzin od zamówienia. Zasze dokładamy wszelkich starań, by możliwie jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na zamówienie. Wszystkie nasze przesyłki zapewniają odpowiednią ochronę wysyłanego towaru oraz są ubezpieczone.
bok_strzalka
Profesjonalne podejście
Profesjonalne podjeście Zawsze dokładamy wszelkich starań, by każdy Klient był zadowolony ze współpracy z naszą firmą. Bardzo nam zależy, by dostarczyć Państwu części wysokiej jakości, a także zaoferować odpowiednią pomoc techniczną. Stawiamy naszego Klienta w centrum zainteresowania i poprzez budowanie zaufania, pragniemy nawiązać z nim długofalową współpracę.
bok_strzalka
Wysoka jakość
Wysoka jakość Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z branży automatyki i mechaniki, dlatego możemy zaoferować produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach. Ponadto nasi doradcy techniczni oraz elektronicy posiadają dużą wiedzę na temat konstrukcji maszyn, systemów przesuwu liniowego, przeniesienia napêdu oraz obrabiarek CNC, zawsze służą pomocą w doborze odpowiednich części. Ciągle się rozwijamy i pragniem systematycznie podnosić jakość obsługi wszystkich klientów.
bok_strzalka
rzetelna firma tax free zwrotpodatku dla podróżnych

Uchwyty

UchwytyUchwyty służą do przesuwania, trzymania lub też po prostu otwierania, zamykania czy też łatwego ściągania podzespołów. Najczęściej wykonywane są z tworzyw, aluminium lub ze stali, w zależności od środowiska, w którym pracują. Uchwyty powszechnie stosowane są w szafkach, drzwiach, elementach uchylnych, lub też w całych podzespołach, gdy zachodzi konieczność przesunięcia ich ręcznie na przykład po prowadnicach. Uchwyty gwarantują precyzyjny, sztywny chwyt i są niezwykle wytrzymałe. Mogą być stosowane w miejscach, gdzie istnieje duże narażenie ich na szkodliwe warunki atmosferyczne.
 
W EBMiA.pl posiadamy kompletną ofertę specjalistycznych uchwytów dostosowaną do każdego typu maszyn, urządzeń, a nawet elementów konstrukcyjnych. Doskonale wiemy, że oprócz funkcjonalności i niezawodności maszyny, istotne jest również to, żeby maszyna była efektowna, a prócz tego niezwykle dobrze się prezentowała. Dlatego nasza oferta uchwytów jest bardzo szeroka, zarówno pod względem wykonania i kolorystyki, jak również materiałów użytych do produkcji uchwytów.
Uchwyty M.443 N-CH
kategoria_images/uchwyty-m-443-elesa.jpg
Uchwyty M.543
kategoria_images/mechanika/m-543.jpg
Uchwyty M.643
kategoria_images/mechanika/m-643.jpg
Uchwyty M.643 FM
kategoria_images/uchwyty-m643-fm.jpg
Uchwyty GN 565
kategoria_images/uchwyty-gn-565-elesa.jpg
Uchwyty M.243
kategoria_images/mechanika/m-243.jpg
Uchwyty M.843
kategoria_images/m843.jpg
Uchwyty ERGOSTYLE EWP
kategoria_images/uchwyty-ewp.jpg
Uchwyty L.652
kategoria_images/uchwyty-l-652-p.jpg
Uchwyty GN 563.2
kategoria_images/uchwyty-gn-653-2.jpg
 
Informacja o firmie

Akcesoria CNC Elżbieta Taraszkiewicz
ul. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich 18
16-300 Augustów

Skontaktuj się: +48 730 35 35 35
E-mail: handlowy@ebmia.pl

EBMiA.pl - Elementy Budowy Maszyn i Automatyki w ramach witryny używa cookies i podobne technologie w celu realizacji procesu zamówienia oraz zapewnienia usług na najwyższym poziomie. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej witryny bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików, które będą umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym. Jednak zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
© Copyright 2009 - 2017 by EBMiA.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone!!! Zakaz kopiowania materiałów bez zezwolenia.