Paralaksa tła

Standardowy sterownik USN-THC-4DE808

Sterownik etykieciarki
5 listopada 2018
 

Jest to sterownik znajdujący się w standardowej ofercie naszego sklepu. USN ( Uniwersalny Sterownik Numeryczny) przeznaczony jest do sterowania czteroma krokowymi silnikami hybrydowymi, które oferuje pracę w zamkniętej pętli sprzężenia zwrotnego. Gdy nie stać nas na serwonapędy, system ten stanowi doskonałą alternatywę.Sterownik ten może posłużyć do kontroli pracy wypalarek plazmowych – konstrukcja bramowa z obustronnym napędem. Dzięki wbudowanemu regulatorowi wysokości palnika THC możliwa jest praca z cienkimi blachami, które w wyniku nagrzania wyginają się.

Regulator mierząc napięcie łuku tnącego utrzymuje zadaną przez operatora wysokość palnika nad materiałem, dzięki czemu mamy kontrolę nad jakością cięcia i jednocześnie jesteśmy w stanie uniknąć kolizji palnika z materiałem. Praca silników poszczególnych osi kontrolowana jest przez program Mach3, który uruchomiony jest na komputerze PC. Program ten jest bardzo popularny wśród naszych klientów i umożliwia on między innymi realizację sterowania dla frezarek, grawerek, tokarek, wspomnianych wypalarek plazmowych i wielu innych. Program daje nam bardzo duże możliwości sterowania. .


Komunikacja niniejszej szafy sterowniczej z komputerem odbywa się przy pomocy portu ethernetowego, przy wykorzystaniu 4-osiowego kontrolera ruchu CSMIO-IP/M. W porównaniu do tradycyjnego portu LPT rozwiązanie takie oferuje większą odporność na zakłócenia transmisji danych ( wypalarki plazmowe generują spore zakłócenia), większą ilość wejść i wyjść w tym wejścia i wyjścia analogowe. Istnieje możliwość wykonania sterownika z inną liczbą osi.

Wybrane produkty