O nas

Zajmujemy się również projektowaniem i budową urządzeń sterujących, wykorzystywanych w różnych procesach przemysłowych. Realizujemy zamówienia, gdzie podstawą jest zaprojektowanie i budowa szafy sterowniczej oraz stworzenie dla niej algorytmu sterowania. Wykonujemy także projekty dostarczone przez klienta.

Firma Akcesoria CNC powstała w 2005 roku w Augustowie. Kilka lat temu uruchomiliśmy sklep internetowy EBMiA.pl aby ułatwić zakupy naszym klientom. Zajmujemy się głównie sprzedażą elementów budowy maszyn i automatyki. Dostarczamy elementy mechaniki, automatyki, sterowania numerycznego CNC, pneumatyki, silniki elektryczne, przekładnie, profile aluminiowe, tworzywa sztuczne, węże techniczne oraz wiele innych części.

W ofercie posiadamy niezbędne części wchodzące w skład niemalże każdej maszyny takie jak łożyska, pasy klinowe, pasy zębate, koła zębate, silniki krokowe. W naszym asortymencie znajdą Państwo również elementy techniki liniowej (prowadnice szynowe, łożyska liniowe, tuleje ślizgowe), łańcuchy, koła łańcuchowe, śruby trapezowe i kulowe, uszczelnienia, sprzęgła, itd. - jednym słowem u nas znajdziesz wszystko co jest niezbędne do budowy i naprawy maszyny.

Wykonujemy także sterowniki numeryczne oraz inne systemy sterowania maszyn dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Sprzedajemy elementy automatyki przemysłowej takie jak sterowniki i silniki, serwonapędy, falowniki, sterowniki programowalne PLC, przewody i kable.

Prowadzimy także sprzedaż narzędzi takich jak: frezy, gwintowniki, narzynki, noże tokarskie, wiertła, oprawki narzędziowe, narzędzia pneumatyczne, tarcze ścierne i sporo innych.

Produkty, które u nas kupisz są sprawdzone i wysokiej jakości. W naszym sklepie dostaniesz produkty firm znanych i cenionych na światowym rynku takich jak: GATES, OPTIBELT, BEA, HIWIN, NSK, SKF, INA, THK, LENZE, FENES, FANAR, PAFANA, BISON-BIAL i innych.

Aktualnie w ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 100 tysięcy części maszyn, automatyki i narzędzi. Dzięki stałej współpracy z największymi producentami i dystrybutorami w kraju i zagranicą możemy w szybkim czasie sprowadzać nietypowe lub mniej popularne części lub wykonywać gotowe elementy na specjalne zamówienie.

Podsumowując, nasza oferta jest bardzo szeroka, począwszy od najmniejszej śrubki, uszczelki poprzez łożysko, pasek klinowy, łańcuch, aż po gotowe moduły maszyn.

Dzięki naszej kompleksowej obsłudze, obecnie możemy pochwalić się zaufaniem ponad 20 tys. klientów, którym dostarczamy nasze artykuły i narzędzia.

Naszym niewątpliwym atutem jest to, że posiadamy wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży, którzy pomogą rozwiązać problemy konstrukcyjne, dobiorą części i pomogą w dokonaniu właściwego zakupu. W razie potrzeby odpowiedzą na wszelkiepytania dotyczące produktów.

Zakupów można również dokonywać poza naszym sklepem internetowym po przez kontakt telefoniczny, drogą majlową bądź faksem. Każdy produkt możesz kupić bądź odebrać bezpośrednio w naszej siedzibie.

Poza standardowymi sterownikami silników krokowych i serwonapędów, w naszej ofercie posiadamy również kompletne sterowanie maszyn CNC. Mogą one posłużyć do kontroli pracy: frezarki, tokarki, drukarki 3d, wypalarki plazmowej, giętarki do drutu, styroplotera i wielu innych urządzeń. Dostarczamy sterowniki gotowe do pracy. Zamknięte w obudowy wyposażone w niezbędny osprzęt tak, aby spełnią wymogi aplikacji, a przede wszystkim wymogi bezpieczeństwa.

Na zamówienie jesteśmy w stanie zrealizować również indywidualne projekty dostosowane do wymagań klienta – dowolna ilość osi, a moc silników odpowiednio dobrana do aplikacji. Praca maszyny kontrolowana jest program sterujący. Najbardziej popularny wśród naszych klientów jest program Mach3, którego jesteśmy oficjalnym dystrybutorem. Jest to bardzo intuicyjne w obsłudze oprogramowanie, które daje bardzo duże możliwości adaptacyjne do różnych zadań. Umożliwia on kontrolę nad maszyną o dowolnej ilości osi. Przy wykorzystaniu naszego sterowania oraz programu Mach3, nasi klienci z powodzeniem realizowali sterowanie automatem tokarskim przy produkcji pałeczek do perkusji, centrum frezerskim z obsługą magazynku narzędzi wykorzystywanym do produkcji schodów, czy giętarką do drutu wykorzystywaną do produkcji uchwytów do wiaderek. Możliwości zastosowań tak naprawdę są nieograniczone