Czujnik indukcyjny Greegoo LM30-33025PC

Zdjęcia poglądowe, mogą różnic się od stanu rzeczywistego.

Czujnik indukcyjny Greegoo LM30-33025PC

Indeks: PR-1798
Kategoria: Czujniki zbliżeniowe - indukcyjne
EAN: 0089926123598
Waga: 0.01 kg
4 Przedmioty
Parametry:
Typ wyjścia:PNP
Funkcja wyjścia:NO/NC
Rodzaj czoła:wysunięte
Strefa działania:25mm
Zakres napięcia zasilającego:10÷30V
Producent: GREEGOO

Wysyłamy z magazynu w 24h

Dostawa od 11,50 zł i Koszt oraz rodzaj dostawy może ulec zmianie, jeżeli dodasz inne produkty
95,42 zł
Cena Brutto / szt.

77,58 zł bez VAT

Zapytaj o produkt

Zapytaj o Czujnik indukcyjny Greegoo LM30-33025PC

Zadaj pytanie

Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Twoja wiadomość*
Anuluj
Zamienniki
Zamów przez telefon

Czujnik indukcyjny Greegoo LM30-33025PC to zaawansowane urządzenie zaprojektowane do precyzyjnych zastosowań w automatyzacji przemysłowej. Dzięki zasięgowi wykrywania do 25 mm, czujnik ten doskonale nadaje się do monitorowania obecności metalowych obiektów, co zwiększa dokładność i efektywność procesów produkcyjnych.

Wyposażony w wyjście PNP z funkcją NO/NC, czujnik zapewnia elastyczność w integracji z różnymi systemami automatyki, umożliwiając łatwe dostosowanie do specyficznych potrzeb aplikacji. Obudowa czujnika o średnicy 30 mm jest wykonana z metalu, co gwarantuje wyjątkową trwałość i odporność na korozję, idealną dla trudnych warunków przemysłowych. Przewód o długości 2 metrów umożliwia elastyczne rozmieszczenie czujnika w miejscach trudno dostępnych.

Klasa szczelności IP67 zapewnia ochronę przed pyłem i zanurzeniem w wodzie, co czyni ten czujnik idealnym do użytku w wymagających warunkach przemysłowych. Zasilanie w zakresie 10-30V DC oraz maksymalny prąd pracy 200mA sprawiają, że czujnik ten jest wszechstronny i odpowiedni do wielu zastosowań przemysłowych.

Czujnik działa w szerokim zakresie temperatur od -25°C do 70°C, co zapewnia jego niezawodność w różnych środowiskach pracy. Wysunięte czoło czujnika umożliwia precyzyjne umiejscowienie względem monitorowanego obiektu, co jest szczególnie ważne w aplikacjach wymagających dużej dokładności.

Czujnik indukcyjny Greegoo LM30-33025PC jest również zgodny z certyfikatem RoHS, co oznacza, że spełnia restrykcyjne normy dotyczące ograniczenia stosowania niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektronicznym, zapewniając bezpieczeństwo i ekologiczną odpowiedzialność.

Podsumowując, czujnik indukcyjny Greegoo LM30-33025PC to niezawodne i efektywne rozwiązanie dla systemów automatyzacji przemysłowej, wymagających wysokiej precyzji, trwałości oraz elastyczności. Jego zaawansowane parametry techniczne i solidna konstrukcja stanowią inwestycję w długotrwałą wydajność i niezawodność Twojego systemu automatyki.

Dane techniczne
Typ wyjścia
PNP
Funkcja wyjścia
NO/NC
Rodzaj czoła
wysunięte
Strefa działania
25mm
Zakres napięcia zasilającego
10÷30V
Rodzaj obudowy
cylindryczny metalowy
Rodzaj napięcia zasilającego
DC
Maksymalny prąd pracy
200mA
Średnica
30mm
Podłączenie
przewód

Czujniki podłączenie
Pobierz